Protein tozumu, Ganier mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve @Te$ tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. @Te$

@Te$ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar
    Forumda'da bu konunun araştırmasını yaptım fakat net cevaba ulaşamadım, herkes farklı farklı yorumlarda bulunmuş, kilo problemi yaşamaktayım 1.75 boy 50 kiloyum, bu hafta içinde diyetisyene gideceğim, onun verdiği program dahilinde beslenmemi halledeceğim, 2 gün oldu spora başlayalı her tarafım ağrıyor hoca hamlık döneminden dolayı öyle normaldir dedi, ona da sorduğumda Gainer tavsiye etti, ben sizlere de danışmak istedim, kilo almakta zorlanan biriyim forumda çok muhabbeti geçmiş bu konunun lakin tutarlı bir cevap bulamadım, keşke ben bilsem de arkadaşlara yardımcı olabilsem, bana yardımcı olabilecek cevaplarda bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun inşallah

İyi forumlar.

2. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eğer sağlam bir diyet alıp uygularsan supplementsiz de kilo alabilirsin fakat bu biraz zaman alır bunu hızlandırmak istiyorum ve tam olarak ihtiyacımı karşılamak istiyorum diyorsan gainer al düzenli kullan ve diyetine sağdık kal kesin sonuç alırsın. Gainer karbonhidrat ağırlıklı olduğundan kilo almak-hacim yapmak içindir. Kas ağrılarına gelicek olursak hocanın dediği gibi hamlığındandır. Zamanla o kilolara alışıp geliştikçe kendine gelirsin :)

@Te$ bunu beğendi.
  3. tahirerkut

tahirerkut Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Önce gainer + sıkı beslenme
    Sonra bir süre ara ver ve protein tozuna başla.
    Tabi antrenmanla birlikte.

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

@Te$ bunu beğendi.
  4. @Te$

@Te$ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Tesekkur ederim :)

5. @Te$

@Te$ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ben de oyle planliyorum, kilo ve hacim olmadan kas yapmaya kalkmak mantiksiz geldi, planim once guzel bir kilo, tabi ki yine sporla beraber, ardindan karbonhidrati azaltip protein agirlikli beslenmek, gaineri birakip, protein tozuna baslamak :) Cevap icin tesekkur ederim :)

Sayfayı Paylaş