Protein Tozum ve Amino Asitimle İlgili Kullanım Önerisi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve death44 tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. death44

death44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 2 aydır salonda spora basladım düzenli olarak.suan 2.ayım bitti 3 e gireceğim gelişme goruyorum gogus kol vs.de fakat 84 kiloyken suan 87 kilo olmusum.

Weider premium whey protein tozum var ve Weider pure egg amino asit kullanıyorum. Fakat nedense kilo aldım. yememede dikkat etmeme rağmen.
    Ben 1 olcek spordan 1 saat once protein tozu ve spordan 30 dk sonra 1 olcek alıyorum. 4 adet de aminoyu spordan hemen sonra iciyorum. Fakat sanırım bu yalnış cünkü gobek bolgem yaglandı. Nasıl bir Kullanım uygulayayım artık ? bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:09 ----------

bu arada Boy 1.87 Kılo : 87 suan Tam olarak.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mayıs 2013
  2. absumetal

absumetal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bir öğünde sindirilebilecek protein miktarı yaklaşık olarak bellidir. Bu miktarı aştığınız takdirde, aynı karbonhidratta olduğu gibi protein fazlası da yağ olarak depolanacaktır.

Antreman öncesi aldığınız protein tozunu, uyanır uyanmaz almanızı tavsiye ederim. Yok ben illa antreman öncesi alacağım diyorsanız, biraz daha süre koyun protein alımlarınızın arasına.

Bu arada günlük protein alımınızın, kilonuzun 1.5 veya 2 katı olması gerektiğini bildiğinizi varsayıyorum.

3. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    absumetal'a katılıyorum.Vücuda tek seferde alınan yüklü miktarda protein sindirilemez ve yağ yapar.Proteinin yarım porsiyonu idman öncesi kalan yardım porsiyonuda sonrası tüketmen senin için daha iyi olur.Bu şekilde olmuyo dersen Casein protein al ve dediğim gibi kullan.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmende sıkıntı vardır...

5. death44

death44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beslenmeme dikkat ediyorum. kilo vermem gerekirken böyle oldu. O zaman artık Sabah uyanır uyanmaz içeyim . Peki antremandan kac dk sonra iceyim ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:25 ----------

Birde arkadaşlar Amino Asit kilo aldırmada etkilimi ? Onu nasıl iceyim sizce ? Zayıflamak istiyorum spor yapıyorum duzenli. bu ürünleri tam olarak dakika dakika nasıl kullanayım sizce ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Tekrar söylüyorum beslenmende sıkıntı var gereken fazla kalori alıyorsun, ama sen supplemente takılmıssın :)

7. death44

death44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar cevabımı alamadım. Artık sabah kalkar kalkmaz 1 olcek protein ıcıyorum. 2. Olcegı spordan kac dakıka sonra alayım ? Ve amıno asıtlerıde 4 hsp spordan cıkar cıkmaz ıcıcem dogrumudur ?

Sayfayı Paylaş