Protein tozu ve Karbonhidrat tozu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AlpCkr tarafından 18 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar Body'de 3. ayıma giricem bu ayla beraber kilo almam gerektiği için ;
    boy:180
    kilo:71

Protein tozu ve karbonhidrat tozu birarada kullanılabilir mi yoksa kilo almak için sadece karbonhidrat tozu yeterlimi olur yardımcı olursanız teşekkür ettim ..

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bunu tercih edeceğinize daha komplex ürünler kullanabilirsiniz mesela izole wheyler içinde belli bir miktar karbonhidrat bulunduran proteinler mevcut forumdaki kilo proteinler ve kilo aldırıcılar bölümlerine göz atın . Sorunuzun cevabı ise : Evet kullanılabilir ( doğru kombine edildiğinde ) ama çok gereksiz olur hem protein hemde karbonhidrat tozu kullanmanın gereği yoktur .

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    BSN True Mass bu ürünü incele istersen.

4. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tesekkür ettim ancak 2sini bir arada bulunduran kilo aldırıcıların değerleri ayrı ayrıya göre düşük değil mi ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:12 ----------

Aklımda muscletech premium mass gainer 5.5kg ve optium protein tozu var ama bunada bakıcam

5. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo almak icin iyi bir beslenme gerekli supplement degil.

Illa alacagim diyorsan gainer al, gainerlar bolumunde bir cok onerilen urun var bunlarin en iyii olmaz gorecelidir.

6. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    günlük 3000 kalori alacagın bir beslenme yap kendine. Günlük karbo almak için okadar para verecegine günde 1 paket makarna bitir pakedi zaten 1 tl. Karboya vereceğin paraya da tavuk al ya da ek besin olarak komplex protein al derim. Ben bulk dönemindeyim creatin de kullanıyorum 1 ay da 4 kg aldım. Düzenli ve iyi besleniyorum. Sen dediğimi yap ilerki aylarda whey + creatin alırısn cok iyi olur ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:45 ----------

sabah ile öğle arasında ara öğün olarak 100 gr yulaf ( eti lifalif ) + 1 muz + 1 bardak süt + 1 kaşık pekmez bunları karıştır. Biryerde duymuştum sabahları alınan 1 kaşık pekmez inslüni dengeler diyordu. Bu da kilo almana cok yardımcı olacaktır.

AlpCkr bunu beğendi.
  7. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

İşte bende bunu bekliyordum sağol ama günde 1 paket makarna yediğim zaman gün içersinde çok hareketli birisi olmadığımdan oturarak işlerim var genelde o yüzden yediğim makarnalar günün sonunda wc ye gidebiliyor o yüzden ben karbo tozu düşünüyordum 3.ay bittikten sonrada whey+creatine+bcaa+glutamine düşünüyordum...

Ayrıca o yulafı bn direk sabah öğünü olarak alıyorum içine fındık ekliyorum + bal ekliyorum pekmez yerine

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:01 ----------

Beslenme sağlamda işte dediğim gibi işlerim genelde oturarak ve hareketsiz olduğumdan dolayı yediğim makarna ve benzeri seyler gün sonunda wcye gidebiliyor o yüzde karbo düşünmüştüm.. Aklımda da 2 ürün var

Optimum Serious Mass
    Muscletech premium mass gainer günlük protein karbo, ve içindeki şeker oranıyla değerlendirdiğimde birbirine yakın ürünler fiyat olarak da uygun ancak henüz karar vermiş değilim :/

8. brhmcr

brhmcr Guest

Yanlis bilgilere sahipsiniz sanirim 8 saat masa basinda oturuyorum ama yediklerim WC ye filan gitmez zaten oyle bir olayda yok, kilo alma ve beslenme konusunda bol bol okumanizi tavsiye ederim supplement almadan once.

9. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    sen spor yaptıktan sonra 2000 kalori ile kilo alamazsın. Makarna yedikten sonra otursan da koşsan da vücut o karbonhidratı alır. Wc de sadece posasını atar :D fakat karboyu alan vücud harcadıgın enerjıye gore ya o karboyu kullanır ya da depolar. Sen otursan da koşsan da fazla olan depolancak ve yaglanarak kilo almanı saglıycak. Basen ve göbeğinde yağlanma arttığı an miktarı veya antremanını ayarlıcaksın :) bal yerine pekmez ekle. Şimdiki balların hepsi glikozdan. Senin için daha iyi aslnda kilo yapmana yardmcı olur :D whey+creatine+bcaa+glutamine bu kombinasyon gayet iyi.

Son düzenleme: 20 Kasım 2012
  10. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    brhmcr ye katılıyorum beslenmeni doğru yapıyorsan gainer tavsiye ederim