Protein tozu ve karbonhidat tozu birlikte kullanımı

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve BBaaTTuuHHaaNN tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BBaaTTuuHHaaNN

BBaaTTuuHHaaNN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tam olarak aynı soru soruldu mu bulamadım o yüzden konu açıyorum.

Spordan önce ve sonra protein tozu kullanıyorum. Salondaki hocam biraz kilo almam gerektiğini düşündüğünden karbonhidat tozu kullanmamı istedi ve spordan önce sonra ve yatmadan önce 3'e bölerek kullan dedi (normal olanı da bu bildiğim kadarıyla) ama spordan önce hem protein hem karbonhidat aynı zamanda spordan sonra da ikisi ağır gelmez mi acaba ?

yani spordan önce karbonhidrat sonra protein şeklinde kullansam mesela olur mu ?

Son düzenleme: 24 Nisan 2013
  2. xasa

xasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum kılo aldırıcı mass gaınerın ıcınde saten proteın yuksek mıktarda var.ekstradan whey proteın alman hıc bı ıse yaramaz.saten tuvalete gıttıgınde onu vucudun dısarı attıcak bosuna ıcmıs olucaksın.
    aynı durum bende var su anda dıyetı bıtırdım tekrardan bulk ıcın hazırlık yapmaya kılo almaya basladım.
    sana tavsıyem proteını kes wheyı kullanmayı ama proteınlı yemek yemeyı kesme tabıkı.
    spordan 1 saat once ve spordan hemen sonra mass gaıner kılo aldırıcı karbon hıdratını ıc.
    eve gelınce makarnanı tavugunu hasla ye.
    he spordan once veya sonra proteın eksıklıgımı yaptın.
    mesela o gun tavuk yemedın.cok abartmadan 1 olcek proteın ıc o gunku proteın yemegını karsılasın. onun harıcı aban karbonhıdrata.

Sayfayı Paylaş