Protein tozu ve barları ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dlue tarafından 21 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dlue

dlue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim iki sorum olacak;

1-) çikolatalı (eskiden multipower 80 kullanmıştım,tadı süperdi) protein tozu olarak hangisini tavsiye edersiniz, sorum fiyat bakımından değil tat bakımından.

2-) protein bar olarak hem tatlı ihtiyacımızı karşılasın hemde bir öğünlük proteinimizi alalım diye,lezzetli ve gramındaki protein oranı kaliteli olan bar tavsiyeniz ne olur?

son olarakta önereceğiniz ürünleri istanbul (216) 'da bulabileceğimiz yeride belirtirseniz çok sevinirim.

Saygılar...

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    protein barlarının hemen hemen hepsinin tadı aynıdır ancak senin ve benim damak tadımız aynı değildir :) bu yüzden beğendiylen devam multipowere ve bunlar pratik protein deposudur aslında hesaba vurunca baya pahalı oluyorlar tavsiyem protein tozu ama hazırlamaya vaktim yok derseniz buda ayrı

3. dlue

dlue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkürler hsd,

multipower ürünlerini bulabileceğim istanbul anadolu yakası bir yer biliyormusun,protein toz ve bar'ları için? (nereye baksam GNC ürünleri var çünkü ama protein bar'ları yok sanırım GNC'nin veya benim baktığım yerlerde yoktu.)

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bu arada hardline markasıda protein bar yaptırmaya başlıyormuş bir çikolata firması ile anlaşmakta olduklarını görkem gürsoydan duydum

5. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Gnc Protein Bar

Gnc nin protein barini buldum. 1 tane denedim, tadi fena degil. Icerigini assagiya yaziyorum ise yarar bisey mi dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Serving Size 1 bar (65g)
    Calories 250 Calories from fat 40
    Total fat 4.5 g
    Saturated Fat 2.5 g
    Trans Fat 0 g
    Cholesterol 20 mg
    Sodium 250 mg
    Potassium 250 mg
    Total Carbonhydrate 36 g
    Dietery Fiber 1 g
    Sugars 25 g
    Protein 16 g

Vitamin A 25%
    Vitamin C 50%
    Calcium 10%
    Iron 10%
    Vitamin E 50%
    Riboflavin 30%
    Niacin 30%
    Vitamin B6 30%
    Folic Acid 25%
    Vitamin B12 25%
    Biotin 25%
    Pantothenic acid 30%
    Phosphorus 15%
    Magnesium 2%
    Chromium 50%
    Chloride 4%

Simdiden Tesekkurler...

6. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kozyatağı carreforuda 6 ytl protein bar var.33gr protein var içinde ama birtadı varki ne sen sor ne ben söylim ;) Ama 33 gr protein var bunuda unutma ;) :)

7. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Turkiye'de yasamiyorum maalesef. Bunu ara ogun olarak yada antreman sonrasi kullanayim diyorum. Yaninda aminoda aldigimdan arti normal beslenmeden de gelen proteinide sayarsak 16 gr yeter gibi geldi . bide 6 ytl cokmus, burda tanesi 3.5 ytl ye denk geliyor.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    proteın tozlarında en iyi tadı alabilecegın marka hard lıne çikolata-badem ve optimumnutrıtıon whey

9. akcannn

akcannn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,bu spora yeni başladım,evde çalışıyorum.Protein tozu olarakda Optimum Nutrition Gold Standard Whey (2273 gr) Çilek-Muz olanından aldım.Günde bir kez çalışmadan hemen sonra su ile karıştırarak kullanıyorum.Daha önce internetten araştırma yaparken protein tozlarıyla ilgili,tadının nerdeyse içilemeyecek kadar kötü olduğunu,suyla felan içilmesinin mümkün olmadığını duymuş,okumuştum.İlk kez dün akşam bir ölçek (30gr) protein tozunun içine (300ml)su katarak içtim.Ama ne topaklanma oldu,nede tatıdı çok kötürdü.tadı çok güzeldi.Acaba diyorum benim aldığım protein tozu sahte felan olabilirmi.? Yardımlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

10. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    :) Yok canım tadı güzel ,iyi çözünmesi sahte olması demek değil.Zaten topaklanan tadı kötü olanı iyi olsada kimse içmez.Millet uydurak markaları kullandığı için o tarz sorunlarla karşılaşıyor.

Kalite ürünlerin zaten bu tarz sorunları olmuyor.Gönül rahatlığı ile ürününü kullan.

Serkoss ve akcannn bunu beğendi.
  11. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Bir Ara Twinlab Almıştım 5Lbs Chocolate Surge. Tadı Harikaydı. İnsanın İçtikçe İçesi geliyordu :)

12. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba ,
    Ben weider in protein barını denedim çok güzel her birr porsiyonda 19gr protein olduğu yazıyor, tadıda güzel, yanlız tanesi 9 tl biraz pahalı ,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:43 ----------

Birde böyle bir ürün var ama türkiyede var mı bilmiyorum, 42 gr protein diyor :)

Weider 42% Maximum Protein Bars (16 Bars)

Sayfayı Paylaş