Protein Tozu ve Amino Asit Tabletleri Kullanım Zamanı (YARDIM)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emrebediryazici tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emrebediryazici

emrebediryazici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba şuanda elimde
    1. Muscletech Nitro Tech Performance Series protein tozu
    2. Universal Amino 2700
    3. Universal GH Max
    4. Optimum Creatine Powder
    5. Optimum Glutamine Powder
    6. Multipower BCAA Powder
    Universal Amino 2700'ü bugün sipariş verdim iki üç güne gelecektir. Diğerlerini GH max sabah 2 antrenmandan önce 4 off günlerde 2s 2ö 2a olmak üzere kullanıyordum. Antrenman esnasında BCAA ve Glutamine tozlarını karıştırıp antrenman esnasında yudum yudum alıyordum. Antrenmandan hemen sonrap protein tozuna içeriğindeki 3 gram creatine'den dolayı 2 gram creatine tozundan ekleyerek içiyordum. Şimdi Amino 2700'ü eklediğimde elimdeki bu kombinin tam olarak zamanlamalarını nasıl yapmalıyım? Tecrübeli arkadaş ve abilerim bana yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nitro tech protein ile weider 2200 var bende de. Aldigim siteye sordugumda antrenmandan 60 dk once ve 30 dkka sonra nito hemen sonra 2200 seklinde tavsiyede bulundular ama acikcasinhazir metinden kopyalanmis gibiydi kullandigi cumleler :) hocalarin yorumunu bende merak etmekteyim

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    GH max sabah 2 Gece Yatarken 2
    Antreman öncesi 2 gram yarım çay kaşığı creatine
    Antreman 30 dk öncesi 3-4 amino 2700 antreman sonrasında 2-3 tablet -Off günlerde yemeklerle birlikte 2-3 tablet
    BCAA ve glutamine +protein tozu antreman sonrası (Glutamine kombinasyondan çıkartıp bir dahaki dönemde bcaa olmazsa kombinede onun yerinede koyabilirsin )

4. emrebediryazici

emrebediryazici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bcaa ve glutamine'ini antrenman esnasında shaker'ın içerisine soğuk su koyarak yudum yudum alıyorum ama sizce yanlış mıdır? bir de BCAA vişne aromalı yani proteinle karıştırmam pek de hoş bi tad oluşturmaz

5. lanethly

lanethly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    Muscletech Nitro Tech Performance Series protein tozunu ve Universal 3001 Amino asit hapını yeni aldım. Boy: 1.85 kilo 81. İdeal kilo gibi ama göğüs ve sırt kaslarım çok kuvvetli değil ve bel bölgemde yağlanma var. 4 aydır kardiyo ve ağırlık çalışmalarını düzenli yapıyorum düzenli besleniyorum. 5 kilo verdim ama kas kaybı olmaması için ve artı kas gelişimi için supplement desteği yapmak istiyorum. Yeni programım da kas büyümesine göre yazıldı. Bu ürünleri nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz.

6. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Pena,

Bcaa yi antrenman oncesi kullanim ile ilgilise tavsiyeler oluyor. Sizin antrenman sonrasi alimi ile ilgili tavsiyeniz diger kullanilan urunlerle mi ilgili yoksa bcaa nin genel olarak antrenman sonrasi kullanimi sizce yeterlimidir ?

Sayfayı Paylaş