Protein Tozu ve Amino Aldım Bir Konuda Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve extra tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. extra

extra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba,18 yaşındayım 1 hafta önce spora başladım. Spor salonunun sahibi çok yakından tanıdıgım bir abim bana şu zamana kadar her konuda çok destek oldu ona fazlasıyla güveniyorum ama bir konuda aklımda sorular var bu soruları ona sordum ama sen beni dinle bana güven dedi. Ben kendimi yağlı olarak görüyorum ve kardio yapmam gerektiğini düşünüyorum ama abim öyle düşünmüyor haftada 1 gün kardio yaparsın zaten bayramdan sonra programını değiştircem dedi. Neyse lafı fazla uzatmadan konuya geçiyorum. Ben yağ yakıcı konusu hakkında abimle konusmak istemiştim sana yağ yakıcı satmıcam ihtiyacın yok boşa para verme sen protein ve amino al dedi. Biraz konuştuktan sonra protein ve amino almaya karar verdim ve aldım şu an dolabımın üzerinde duruyor :) ama bendeki bu yağlar haftada bir gün kardio ile nasıl gitcek hala endişeliyim. Sizce verilen karar doğru mu? Vücudumun resimlerini koydum inceleyip yorum yaparsanız sevinirim.

http://m1309.hizliresim.com/1f/n/sv917.jpg
    http://m1309.hizliresim.com/1f/n/sv92n.jpg
    http://m1309.hizliresim.com/1f/n/sv91f.jpg

Bunlarda dün aldığım protein ve amino;

http://r1310.hizliresim.com/1g/3/t7846.jpg

Çok güzel beslenme programıda yazdı :) uygulayacağıma inanıyorum... Umarum herşey güzel olur.. Teşekkürler.

Son düzenleme: 3 Ekim 2013
  2. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Bence de çok cardio luk bir durumun yok. Bir kaç ay çalış, kas yapın ortaya çıksın sonra çok istiyorsan cardio yaparsın. Artı olarak güzel bir beslenmeyle, idmanda dinlenme zamanlarında çok nabız düşürmeden belli bir seviyede tutarak çalışırsan bir yandan yağ da yakarsın. Yağ yakmanın tek tolu cardio değil.

3. extra

extra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım teşekkürler,aldığım ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz?

4. bravetaxi

bravetaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam kendi tecrübeme dayanarak sölüyorum. bende 4 5 aydır sporla uğraşıyorum ilk başladığımda gögüslerimde dahil belim yağ fışkırıyordu. ilk önce diyet yaptım tabi diyetim yemekti proteine dayalı yağsız et tavuk hindir ve günlük sporda ihtiyacımı karşılıcak kadar karbonhidrad tek olarak 1000 mg lcarnatien kullandım weider ürünü ve haftanın 5 günü günlük 10 dk koşu veya bisiklet tempolu spor sonra 400 500 mekik son halim 92 belim şuan 82 lerde ve kas kütlelerim hissedebiliyorum. protein tozu günlük protein mikatarını dengelemek için kullan derim ama ilk 1 2 ay doğal beslenme seni daha iyi sonuca götüreceğinden eminim. + olarak amino asit şuan sana bir etkisi olucağını sanmıyorum. zaten bittiğindede anlıcaksın ama sana tek birşey tavsiye edebilirim %80 beslenmene ayır ve çok dikkat et yağ ekmek şeker bunlardan uzak dur. iyi çalışmalar dilerim

5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    1 hafta once salona basladın. Salona abi dedigin kisi sana diet ve programını oturtmandan yani daha yazar yazmaz sana supplement sattı. programınıda yazarız bayramdan sonra dedi.
    Sen hic bir garip durum hissetmedin mi?

Supplement icin formu oku. Sadece cardio yaparak kilo verilmez ama cardiosuz da verilmez. Cardio yapama miktarı kendini nasıl gormek istediğinle alakalı. Formu okursan anlayacaksın.
    Ama abi dedgin kisi bence supplementleri sana hemen satmıs.
    Ama guvendim diyorsan baska birsey demeye gerek yok.
    Sporda ya bir akıl hocan olacak ve hic degismeycek yada akıl hocan kendin olacaksın. Birinden duydugum ve cok dogru buldugum bir sozdur.

6. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Ben henüz whey den başka bir şey kullanmadım. Iyi beslendiğin sürece başka bir takviyeye ihtiyacın da yok. O yüzden amino asidini 6 ay sonra kullanmak üzere bir kenara koy.
    Senin aldıklarına gelince, hiç bir fikrim yok, tanımıyorum.

7. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Aldığın whey ve amino iyi ürünler sana faydalı olacağını düşünüyorum .

Forumdaki konuları oku bilgi sahibi ol ,ben spor hocanın iyi niyetli olduğu görüşündeyim .

İyi sporlar dilerim.

8. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Daha işin başında supplement kullanmak doğru değil. Zaten yaklaşık 3-4 ay ağır programlarla çalışmayacaksın. Normal yollarla çok rahat beslersin vücudunu. Protein tozu boşa gider. Vücudun atar dışarı.

Kalsın o aldığın ürünler. 3 ay sonra başla kullanmaya. Sen süt, yumurta, lor, tavuk ve sebze ye.

Yeterlidir.

Sayfayı Paylaş