protein tozu, super pump, glutamine ve bcaa kombinasyonu??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lwgunes tarafından 10 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lwgunes

lwgunes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar merhaba, 4 aydır spora gidiyorum ilk başlarda sadece serious mass kullandm ve şimdi de başlıkta da yazdıgım gibi;

optimum protein tozu
    super pump 250
    glutamine
    bcaa aldm..

bu 4 ürünü nasıl kombine edebilirim, diyeceksiniz ki daha çok yenisin kullanma gerek yok ama karar verdim ve aldm bir kere :) hangi dozda nasıl almalıyım bu ürünleri??

bu arada şunu da diyebilirsiniz, 4ü bir günde fazla olur, şunu sadece antreman yapmadıgın günlerde al, diğer 3ünü spora gittiğin günlerde al, yani bu tarz çözümlere de açığım arkadaslar..

cevap verecek arkadaslara şimdiden çok teşekkürler..

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    4 aylık bir sporcu için pump çok erken ama sen karar vermişsin üstdüzey bi etki göremezsin zaten daha sporda yeni olduğundan yeterli ağırlıkta sert antreman yapamadığından tabi ama başarılar diyelim

3. lwgunes

lwgunes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim ilgin için,

peki diğerleri de mi erken sence? aldık bi kere, en azından bir ay deniyim diorm, etki göremezsem ztn bi süre almam, e her ay verilmez o kdr para etki görmeyince :)

bir de 4ünü nasıl kullanabilirim yazabilir misin acaba, vücudu çok yormadan, açıkçası bir anda hepsine hurraa diye abanıp vucudu yormak da istemıyorum, dengeli makul bir kombinasyon yazabilir misin?

Sayfayı Paylaş