Protein tozu=sivilce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve krizalits tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar öncelikle kendimle ilgili bilgileri veriyim 1.80 boy 69 kiloyum.3 aydır bu sporu yapıyorum ilk başladığımda 63 kiloydum.3 aydır beslenmeme dikkat ediyorum sabahları kahvaltıda beyaz peynir,bal,salam,helva,1 tane yumurta yiyorum.öğlen schnitzel yiyorum.akşamları annem ne yaparsa yiyorum.Neyse ek besin desteği olarak protein tozu aldım (twinlab),kullanım şeklim antrenmandan önce 500 ml. süte 1,5 ölçek,antrenmandan sonra 500 ml. süte 1,5 şeklindeydi ancak kullanmaya başladığımdan beri sırtımda ve yüzümde sivilceler arttı.Bu yüzden yeni kullanım şekilleri arıyorum.Mesela sadece antrenmandan sonra kullansam yararını görür müyüm?

2. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    suyla kullanmayı dene yinede olursa imzamdaki konuya bir göz atmanı tavsiye ederim

3. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    sorunun sütte olduğunu sanmıyorum protein tozunu fazla almamdan kaynaklandığını düşünüyorum.başka önerileri olan var mı acaba?

4. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    1. si 3 aydır yapıyorum demişsiniz ve 69 kilosunuz 1.5+1.5=3 ölçek çok fazla ve gereksiz yani karaciğeri yorar ve israf.

2.antremandan önce protein süt ile alınmaz.Kaslarınıza pompalanacak olan kanı mideniz hazım halinde olurken kullanacak.

3. salam ve helva yerine;proteini 1 ölçeğe indir(antremandan hemen sonra su ile al),yumurtayı 4 e çıkar(tek sarısını yemen yeterli olur) sivilcelere çözüm olacaktır.

Sayfayı Paylaş