Protein tozu seçimim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rambo16 tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler protein tozu alıcam ve sizlere danışmak istedim..

//Ultimate Nutrition Protein Isolate 1360 gr + SHAKER//

ayrıştırılmış ve bence kaliteli bir mal ama fiyatı 750 gr lık diğer proteinlerle aynı ve + shaker var sizlere bir danışayım dedim buna ayıracak bütçem 75-80tl arası lütfen whey 4'5kg al gibi "boş" tavsiyelerde bulunmayalım..

biraz fazla ucuz olması beni şüphelendirdi??
    bu arada ürün tam olarak bu
    www.supplementler.com/shop/Protein-Tozlari/Ultimate-Nutrition-Protein-Tozu.html

Not: Protein tozunun zararlı olduğu hakkında yaptığım tartışmaları unutmadım basitliğin alemi yok lütfen bunları hortlatmayın.. Zaten görüşümde pek değişmiş değil antreman sonrası ve acil durumlarda kullanmak için alıyorum..

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben hep söylerim tüm dünya optimum gold whey diyorsa bi bildikleri vardır optimumu tek geçerim sonra twinlab diye biliriz bence

Rambo16 bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    fıyatının ucuz olmasının sebebı bugday proteını olması

ben kullnmıstım oldukca ıyı bır urun bence alınabılır

soya ızolata gore bence cok cok daha ıyı bır bıtkısel kaynak

Rambo16 bunu beğendi.
  4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

hmm saol stev almayı düşünüyorum ya asıl merak ettiğim sindirim süresi ve kalitesi nasıl kası besleyebilir mi iyi bi gelişim sağlayacak kadar??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:14 ----------

tadı fln kötü diyorlar ama ben pek aldırış edeceğimi sanmıyorum ama varya faydasını görürsem favoim olur buğday proteini :) :)

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tadı bence oldukca guzel ama sole bır durum var tadı cıkolata ve bıraz agır bı sure sonra bıkkınlık verıyor tabı sadece gunde 1-2 kez kullnılcaksa bence sorun olmaz

sındırım suresının ne kadar oldugunu bılmıyorum ama urun ızole oldugu ıcın buyuk ıhtımal 1 saatten kısa olmalı

ama bence herseyden zıyade bu urunu kullnıcak olanlar sunu bılmelı eger sız gunluk proteın hesabına bıtkısel porteınlerı dahıl eden bırıysenız kı ben oleyım bu urun sıze uygundur .

fakat eger sadece hayvansal proteınlerı sayanlardan ısenız urun sıze pek uygun degıl bence

bana sorucak olursan urunun amıno asıt profılı oldukca ıyı kas gelısımıne destek olamamsı ıcın hıcbır sebeb yok ben kullandıgım donemde oldukca memnundum

bence soya gıbı sacma bır urunle asla karıstırmayın bu urunde ole ne kadınsı bırseyelr var nede baska bır sey . o yuzden su an turkıyede bulunabılen tek bıtkısel ve bıze uygun urun bence bu

ama bence bunu kullanırken yada bu tarz bır bıtkısel proteın urununu yanına tamamlayıcı bırseyler eklemek gerekır . urunu sut ıle ıcmek ıyı bır fıkır ama yeterlı degıl . beef amıno denen bır urun var bence tam bu ıs ıcın bıcılmıs kaftan hem ucuz hemde bıtkısellerde olan eksıklerı tamamlıyor kullnım olarak da 1 olcek toz + 4 tablet beef amıno

Rambo16 bunu beğendi.
  6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    aydınlattığın için saol steev.. tamda kafamdaki soruları cevapladın.. Forumdan beklentim bu aslında ürünü kullanan adam tavsiye etmeli yada uyarmalı ama bu gibi konularda bazen polemik yaratanlarda oluyor .. :S

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş