Protein tozu mu yoksa gainer mi yardımıcı olrumusunuz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cyberugur tarafından 14 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba benim boyum 1.68cm kilom 75-76 kg vegöbek sorunum yok elimde creatin ,amino asit var protein tozum bitmek üzere acaba yine protein tozumu alsam yoksa gainer mi alsam kilo almak fazla istemesemde karın haricinde 2-4 kilo arası almak isterim bunun için ne yapmalıyım aldığım ürünler kaliteli yada kalitesizde olsa bana iyi bir şekilde yansıyor yani eğer ben gainer alırsam çok fazla kilo mu alırmıyım
    saygılar

Faramir bunu beğendi.
  2. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    pROLAB n LARGE 2 Yada Massive wight gainer larda 150 gramda 50-55 gram arası protein var.Gainermı protein tozumu belli değil o kadar kaliteli yani.Ben onlardan kullan derim.Kalite iyi yani.

3. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nerden alıcaz

Merhaba,

Bu pROLAB n LARGE 2 nerden alabilirz??

4. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    zagortenay

ben iki üründen bir tanesini almak istiyorum 2-4 kilo arası kilo alarak kütle yapabilirim diyorum fakat bunu protein tozuyla mı yapsam yoksa gainerla mı yada her ikini mi kullanarak mı ama ozaman eminim çok kilo alırım .
    bu arada bu dediğin ürünleri nerde bulabiliriz o da cazip geldi bana

5. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Gain fast 3001....229grda 175gr karbonhidrat 35gr protein...kesinlikle tavsiye ederim

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: zagortenay

gozunde bukadar buyutme.uzun esterlı bır vucut beslenmesı soz konusu oldugunda ki benım en sık kullandıgım metoddur gaıner ve proteın tozundan yapılmıs bır mıx hem emılım hemde yapılanma bazında en kalıtelı bılesım olur.

7. sisokko

sisokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba sanırım soru sormak için doğru yer.

Evde dumbell ile çalışmaya başladım, Flexor'a burdan birkez daha teşekkür etmek isterim onun gösterdiği şekilde çalışıyorum.
    176 boy ve 61 kilodayım biraz kilo alabilmek için gainer alacağım fakat bi soru sormak istiyorum kafam karıştı. Kilo almak için gainer mi almalıyım yoksa protein mi almalıyım? İkisinin farkı nedir bunu merak ediyorum. Eğer cevap verirseniz tercihimi o yönde kullanacağım.

8. maLcatRaz

maLcatRaz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende zayıf biriyim spora yeni başladım gainermi kullanmalıyız proteinmi yardım ltüfen?bench_O

9. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    gainer kompleks bir besindir.içinde basit,kompleks karbonhidrat,yağ,protein,vitamin mineralller olup yüksek kalori sağlayarak kilo alımını sağlamaya çalışır.eğer günlük kullanımıa dikkat edilmezse-diğer besinlerden alınan kalori falan hesaplanmadan-yağlanmaya sebep olabilir.protein tozu ise adı üstünde sadece proteinden ibaret bir üründür.tavsiyem guard bodynin yaptığı gibi yapın.ikisindende alın.ikisinide karıştırıp kullanabilirsiniz veya sabah kalkar kalakmaz ve iş ders gibi yerlerde yemek yiyememe durumularında gainer, antremandan hemen sonra gainer+protein tozu,antremandan önce protein tozu kulanılabilir.prolab n large 2 bende kullandım.çok kaliteli bencede.burda site ismi vermek doru olmayabilir.googleden ürün ismini aratırsanız satan yeride bulursunuz.

10. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başlayanların gainner alması daha uygun.. weider mega mass güzeldir.. içinde bi çok şey var

11. maLcatRaz

maLcatRaz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben çok zayıfım spora başladım 2 ay oldu 1 kutu 4.5 kilo progainer bitirdim ama sadece göbek olarak kilo aldım haftada 6 gün spora gidiyom nyie öyle oldu..

Bide ben şişmek istiyomm yani şu an S beden giysi giyiyosam M beden giymek istiyom irileşmek istiyomm..

Protein tozu ne işe yarıyo gainer ne işe yarıyo tam olarak söylermisiniz? İçindekinleri biliyorum Protein tozunun amacı ne kütle yapmak değilmi?

12. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/weight-gainer-m-protein-tozumu-t2178.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş