Protein Tozu mu Kilo Aldırıcı mı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cryptical tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar yaşım 22 57 kiloyum spor salonunda yaklaşık 1. ayım hemen hemen dolmak üzere yıllardan beri sabahları kahvaltı yapmama alışkanlığım var günde 2 öğün yemek yiyiyorum protein tozu almayı düşünüyorum fakat salondaki hoca dışarıdan protein tozu almamamı söyledi bana önerdiği protein tozu Power Life kaç gram olduğunu sormadım fiyatıda 150 tl sizce protein tozu mu alayım kilo aldırıcı mı sizin bana önerebileceğiniz ürün hangisi açıkcası 150 tl bana fazla geldi ben 70-80 tl civarı arıyorum ikisi farklı şeyler mi günde 2 öğün yemek yesem dahi bu karbonhidratlar bana kilo aldırır mı arkadaşlar?

Son düzenleme: 28 Aralık 2012
  2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Hiçbiri, önce antreman ve beslenme sistemini yerine oturt, gıda takviyesi için erken

Cryptical bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    günlük kalori ihtiyacından fazla kalori alman kilo aldırır, protein tozu veya kilo aldırıcı değil.salondaki hocanın dediğini salla, istediğin yerden al. daha ucuza bulabilirsin.asıl yemeye konsantre ol.çatlayana kadar ye. çatladıktan sonra biraz daha ye.57 kilosun, görebildiğin, eline geçen herşeyi ye.

Cryptical bunu beğendi.
  4. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    hocam bu kilo aldırıcıyı protein tozundan farklı kılan ne hiç faydası olmaz mı %100 etkisi olmasa bile %10 dahi olsa etkisini göremezmiyim sizce

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/weight-gainer-m-protein-tozumu-t2178.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş