Protein tozu kullanmalımıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Che-T tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Che-T

Che-T Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arladaşlar merhaba evde kendi çapımda ağırlık çalışıyorum haftada 3 ve ya 4 kez normal kol çalışması yapıyorum 12 şer kez 4 set yapıyorum ağırlıga baslamadan once de bantta 30 dk tempolu yürüyorum 1 ay oncesine kadar 5 er lg lık dumbeller ile çalışıyordum 15 gundur felan 7 kiloya çıakrdım dedigim gibi normal kol çalışması 12x4 yapıyorum birde omuz için iki dumbeli tam yukarı geri omuz seviyesine indirip geri yukarı kaldırıyorum sadece kol ve omuzlara çalışıyorum göbegim var az biraz :) orayı çalıştırmak zor oluyor sizce sadece kol ve omuzları çalıştırmak nekadar doğru onun haricinde arka kol için sehpaya geri şeklde durup aşağı yukarı kaldırıyorum vucudumu gerçekten öncekine göre omuzlarım kollarım gözle farkedilir şekilde değişti aklıma takılan şu protein tozu kullanmalımıyım yoksa kaslarım zarar görürmü genelde ton balıgı alıyorum spordan sonra yiyorum kas yapayım derken proteni alamazsam kaslarda erime azalma olabilirmi bana ne önerirsiniz burada yanlıs yaptıgım birşey varmı mutlaka bi yanlış vardır ama sizden ne yapmam gerektiği hakkında bilgi alabilirim belki şimdiden teşekkür ederim :)

2. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece kol ve omuzu çalıştırmaktaki amaç nedir ?
    Bütün vücudu orantılı bi şekilde geliştirmek varken.
    Kol kası ameledede var derler, çokta doğru bir sözdür.

Flexor'un ev programını uygulayıp bütün vücudunu çalıştır bari.
    Protein tozu falanda kullanma 2 bölge için vereceğin paraya yazık.

Shredded bunu beğendi.
  3. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yukarıdaki arkadaş doğru söylemiş.
    Forumda okuduğum kadarıyla hocalarımızın önerileri ilk 2 ay kullanmanın bir gereği olmadığı.
    Protein tozu çeşitlerine falan bakmanı tavsiye ederim forumda,doğal olarak almak yerine takviye almanın sebebi kana daha hızlı karışıp katabolik etkiyi azaltması . BCAA oranı yüksek protein tozları bu konuda gayet iyi doğal olarak karşılıyabiliyorsan izole harici kullanmamanı öneririm.
    Forumdaki hocalar tüm kasları çalıştırmanın daha hızlı bir gelişim sağlayacağını söylüyor yani sadece kolu çalışmak sana daha hızlı bir gelişim sağlamaz.

4. Che-T

Che-T Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anladım arkadaşlar göbek için bir diyetisyene gidip o şekilde çalışsam daha iyi olmazmı çünkü yeme olayını kontrol altına almayınca bel çevresinden kurtulmak çok zor görünüyor birde haftada kaç kez yapılmalı agırlık çalışmaları 3 kez yapıyorum ortalama bu arada bilgileriniz için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş