protein tozu kullanimi hk.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve faruksh tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. faruksh

faruksh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar kafam allak bullak bir yardim ediniz. Şöyle özetliyeyim vg ye baslayali 4 ay oldu. Ve 15 kilo veedim. Vermem gereken 10 kg kaldı 100 kgyim şimdi. Kilo verirken hacimde kazanmak istiyorum. Protein tozu alsam günde 100 gr. Kilo vermemi etkilermi etkilerse ne derecede. Not. Haftanin 6 gunu cardio+ağırlık yapıyorum ve haftada iki kilo veriyorum sadece meyve yiyerek
    Edit // protein tozu alirsam gunde 20 yumurta veya 500 gr tavuk gogusu yiyecegim sadece. Kilo vermeyi engellermi?

2. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu kilo vermeni etkilemez fakat düşündüğün gibi kullanınca kası şişiren şeyler değil bunlar beslenme programında günlük protein ihtiyacını karşılıyorsan şimdilik kullanmana gerek yok

3. faruksh

faruksh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yokmu bilgilendirecek birisi
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2014 ---
    gunluk protein ihtiyacimi karsilayamiyorum iste. 40 50 gr anca alabiliyorum fazla yemektende korkuyorum. Kilo veremem diye

4. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Korkmana gerek yok protein tozu kilo vermeni engellemez için rahat etsin diye dymatize iso tarzı 0 karb 0 şekerli tozlardan alabilirsin

5. Vielag39

Vielag39 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meraba,
    Kilo Alman'ı protein belki biraz yavaşlatabilir, ama kaslarının korunmasını ve gelişmesini sağlar. Karbonhidrat ve yağ alımını minimum seviyede alıp proteini arttırabilirsin. Meyve konusunda bir yanlışın var, bunu herkes yapıyo nerdeyse... Canan Karatayın dediği gibi meyve, bal ve pekmez gibi olan besinler doğal şekerdir. Ama şekerdir yani bunlar unutma... Az Yemende fayda var sonuçta fruktoz bu :) meyve alımını azaltmanda fayda olacaktır, bol şans

Sayfayı Paylaş