Protein Tozu + Kreatin + Multivitamin + Fish Oil Kombinesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalashnikov tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 2 gün önce sipariş ettiğim aşağıdaki ürünler elimde. Pzt başlamayı düşünüyorum.

Gaspari Myofusion 2.27 kg
    Scitec Pure Creatine 1 kg
    Universal One a Day (Multivitamin)
    Fish Oil.

Şu şekilde yapmayı düşünüyorum.

Myofusion her sabah kalkar kalkmaz ve antrenmandan hemen sonra.

Kreatini ilk 1 hafta yüklemeden dolayı sabah kalkar kalkmaz protein ile, antrenmandan önceki 30 dk içinde, antrenmandan sonra protein tozuyla ve yatarken 5'er gramdan günde 20 gram, yükleme tamamlanınca ise günde 5'er gram.

Multivitamin ve balık yağını kahvaltıyla birlikte.

Bu şekilde doğru mu sizce?

2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kreatine yüklemeye gerek yok, araştırmalar kaydadeğer bir fark olmadığını gösteriyor. e sen de phil heat kıvamında olmadığın için o minicik farkı farketmezsin, e dolayısıyla yüklemeyle fazla kreatin almaya gerek yok. hem kullanım süresini de uzatmış olursun.
    elindekiler güzel.
    yatmadan önce BCAA+Glutamine de yaparsan, hızlı bir recovery olacaktır.
    Bir de umarım Omega-3ü yüksek bir balık yağı seçmişsindir.

3. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Ya balık yağını pek önemsemedim açıkçası, Trec nutrilion omega-3-6-9 6 60 kapsül. Tek bir siteden sipariş verdiğim için stoklarında olan ve gereksiz pahalı olmayan bir seçim yaptım.

http://catalog.trecnutrition.com/en/show/74

4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    omega 3-6-9 hic bi işine yaramaz önemli olan sadece omega 3 digerlerini besinlerden almak zaten cok kolay

5. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Antrenman sonrası kullanımı için %100 Whey daha uygun olabilirdi. Şahsen sadece antrenman sonrası ve ertesi sabah kullanıyorum bunun için bile Myofusion almaya cesaret edemiyorum. Ama Isolate yoğun bir protein olmasının muhakkak faydasını görürsünüz.

Kreatin kullanımına 2 hafta önce başladım ben de. Yükleme olayını iyice araştırın derim. Birçok yazı var bunun gereksiz olduğunu söyleyen. Sadece antrenman öncesi 5 gr. alıyorum meyve suyu ile birlikte.

Balık yağını ne amaçla alıyorsunuz? Omega-3'ün en fazla olduğu ürün hangisi? Şahsen miyelin kılıfıma destek amacıyla almayı düşünüyorum. Normalde de B-12 vitamini alıyorum.

6. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Isolate whey alacaktım aslında. Ultimate Iso 93 ve Dymatize Iso 100 kalmamış, Gaspari Intrapro vardı ama o da vanilya aromalıydı cesaret edemedim. Myofusion uzun zamandır dikkatimi çeken bi ürün. Yabancı forumlarda da antrenman sonrası için de uygun olduğu yazılmış. Kullananlar çok memnun bu yüzden böyle bir tercihte bulundum. Kreatin yükleme olayında ise henüz emin değilim, yeni yeni duymaya başladım yüklemenin bi mit olduğunu. Balık yağını belki faydası olur mantığıyla aldım aslında. Yoksa beslenme programımda günlük 120 gr ton balığı da mevcut.

Sayfayı Paylaş