Protein tozu + kreatin kullansam faydası olurmu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 ay boyunca protein tozu + kreatin kullanıcam sizce bi faydası olurmu kilo vermeyi amaçlıyorum aynı zamanda kas kütlesinde hafif bi artış yani şu fotonun karın kasları olan haline gelmek amacım.

http://www.genetikhastaliklar.com/w...leri-yakisikli-erkek-resimleri-11-360x515.jpg

1.80 boy 74 kg yaş 18

Yardımlarınız için şimdiden teşşekkür ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:37 ----------

Vayy görenler var cevap yazanlar yok neyse görünüşe göre kendim deneyip farkı görücem başka çare yok

2. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    açıkcası bir ayda görüceğin fark çok çok azdır hiçbir faydası olmaz diyemem tabi ama çok da faydası olmaz sonuçta 1 ay bu o resimdeki vücudu yapmak içinde proteine bulaşmana gerek yok düzgün beslenme ve cardioyla başlayı hafif yağın varsa yağ yakıp yine proteinli beslenip sıkı çalışmayla kısa sürede elde edersin ama "ben bi ay protein tozu kullanırım bide çalışırım hemen öyle olurum" mantığı yanlış

Aslann bunu beğendi.
  3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum 3 4 kg biişey var fazlalık sadece onu verince kilo sorunu olmacak göbek var çok hafif yan belde damarlar gözüküyor kolda 4 tane damar var ele gidiyor full bellli oluyor kilo fazla yok bacaklarda aynı kalf flan iyi drumda 1 1.5 ayda bu şekle girmek istiyorum ama tek korkum 2 aydır karın kası çalışıyorum kilo verirken onlar erimez dimi ?

4. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    "Vayy görenler var cevap yazanlar yok neyse görünüşe göre kendim deneyip farkı görücem başka çare yok"

trip mi atıyon anlamadım ki :)

iyi beslenirsen tabiki faydası olur

Aslann bunu beğendi.
  5. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum gerçekten güldüm erkek adama trip atmak yakışmaz öylesine yazdım belki gülersiniz diye :D

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    bana gore amac 1 ayda bu vucutsa protein ve creatin le 1 ayda fayda olmaz. Amac bu vucutsa beslenme dugun spor, uyku ve supplementle zaman icinde olur. sadec supplementle olmaz. once sabır ve disiplin her sporun ana kuralıdır. kimse bir gunde sampiyon olmadı.

Aslann ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş