protein tozu kilo aldırırmı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferhatY tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde ultimate nutrition %100 whey protein var,diyete başladım şuanda,sizce diyette protein tozu kullanımı kilo aldırırmı,yağ olarak tabiki...

tşkkler

2. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon yanlış yazmışım,,,optimum nutrition %100 whey protein diyecektim..

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Protein tozunu ve amino asit leri her dönemde kullanabilirsin bilakis diyette kas kaybını minimumda tutmak için kullanılması iyi olur.

4. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım tşkler,ben bu suplement kullanmaya daha yeni başlicam weider 2200 ve optimum nutrition var elimde,,uzun zamandır doğal besleniyordum ama kısmen yağlanma oldu göbekte,,kas oranım iyidurumda kaybetmek istemiyorum o yüzden,amino ve protein tozunu birarada kullansam,,aminoyu antremandan 1saat önce ve hemen sonra şeklinde,,,protein tozunuda 3 öğün olarak kullansam, uygunmudur..

tekrar teşekkürler.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu değerler on.%100 gold whey'e ait. off günlerde günde 3 kere birer buçuk ölçek alsan toplam 585 kalori yapar..toplam 18 gr carb. 4,5 gr. şeker eder..diyette kullanılmasında bir sakınca yok bence..ama kalori hesabına 585cal'ide ekleyerek diyet hazırlamalısın..toplam 2000 cal. almayı planlıyorsan ozaman besinlerden 1415 cal.almalısın..

6. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten öyle düşünüyordum fakat,yağ yakmama engel olur diye endişelerim vardı,birazdaha rahatladım şimdi,günde 3öğünde 1,5 porsiyon kullansam,,yağlanma olmaz heralde,,,gün içindeki diğer besinlerden 1000kcal alsam 1600 kcal ile yağ yakımını sağlarım diye düşünüyorum...

7. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozunun yanında,antremandan 1saat önce ve hemen sonra şeklnde weider amino 2200 kullansam olurmu?

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Amino yu 1 saat önce almana gerek yok, yanında antrenmana götürüp biter bitmez içersen daha iyi olur, hatta ben son setlerimi yaparken içiyorum.

9. ferhatY

ferhatY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz arka arkaya oldu ama,
    ozaman 1500kcal adığımı düşünürsek,

585kcal Optimum N.
    80 Kcal weider amino...4 tablet antreman öncesi 4 tablet sonrası...1tablet=10kcal
    665kcal = supplementler

835 kcal da yağsız ton balığı ve lapa pirinçten alsam yeterli olur heralde,,,yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim...

10. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar ben 1 ay protein tozu kullandım sonra kilom biraz fazla olduğu icin antrenörüm protein tozu yerine amino kullanmamı tavsiye etti, sizce ne yapmalıyım? (Boyum 187 kilom 87)

Sayfayı Paylaş