Protein Tozu Kilo Alımı !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beko431 tarafından 6 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 14 boy 175 kilom ise 53 ilk başladığımda 48 kilo flndım yağ oranım azaldı kas oranım arttı yararlı bi kilo aldım yani ama çok daha fazla kilo ve hacim kazanmam lazım hani vücudum parçalı ve şekilli ancak hacimli olmadığından çok esnetik durmuyor fotoraflarda ws.

acaba protein tozu hacim kazanmama katkı sağlarmı sağlarsa ne derece sağlar

günlük beslenmemi kısa bi şekilde anlatım.

-sabah 3 dilim ekmek yanında büyük bi bardak süt yada yoğurtla karıştırma yulaf ezmesi 100 gr civarı
    -okulda 1 tavuk döner tost simit yanında ayran üçünden biri oluyor

-eve geliyorum pilav-makarna vs karbonhidrat içeren bi öğün yiyorum yanında yoğurt tarzı birşey

-1-1.30 saat sonra ant yapıyorum

-antremandan sonra 3 bazen 4 tam yumurta yanında öğlen yediğim öğünün tekrarı

-akşam evde ne yemek varsa

-gece 200 ml süt büyük bir bardağa denk geliyor

bu arada yağ oranım %11.8

ama yinede sağlam kilo alamıyorum hedefim 65 civarı hacim almamda protein tozu katkı sağlarmı

düşündüğüm ürün

OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD 100% WHEY PROTEIN

dayım ebay dan sürekli alışveriş yapıyor alırsam ona getittriricem yaklasık 30 dolar 2lb

yada sizin önerebilceğiniz protein tozu - yemek düzenimde faydalı bilgiler

yorumlarınızı bekliyorum şimdiden saolun :)
    dumbelllls

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Gençler daha bu yaşta böylesine Vucut geliştirme aşkı neden? Vucudunuz daha gelişme çağında bu tür ürünlerin senin yaşındakiler tarafından kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Sen şu an beslenmene dikkat et. Vucudunu fazla zorlamadan sporda yapabilirsin. Tv lerde gördüğünüz ünlülerin vucuduna özenipte yanlış yönlere sapmayın.

3. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :D biraz gösteriş, biraz merak, biraz farkındalık yaratmak diye düşünüyorum yaşıtlarımdan çok farklıyım.ayrıca o tarz bi özentiliğim yok bu işe eniştem başlattı beni 19 yaşında türkiye 2. olmuş ve bu toplam 10 aylık bi çalışmayla ona danışmadım bu olayı.ayrıca tamamen doğal bi ürünü kullanmamız neden sakıncalı olsun biraz açarmısınız

bu arada tabiki yaptığım haraketlere ağırlıklara dikkat ediyorum ancak ilerde zararı değil yararının olucağı görüşündenim temelim sağlam olunca kemik gelişimimde vücuda uygun haraket eder diye düşünüyorum

Son düzenleme: 6 Nisan 2011
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tamamen doğal dediğin ürünün üzerinde hamileler ve 15 yaş altındaki çocukların doktor veya dietisyen gözetiminde kullanmalıdır uyarısı var. Biz tecrubelerimizi aktarıyoruz karar vermek sana aittir. Hayat senin hayatın.

Son düzenleme: 6 Nisan 2011
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yasınız 14 mus bence sımdılık bırsey kullanmayın ılerde kullanırsınız.Ben sızın yaslarda spor dovuslerını onerırdım hemde okulda ıse yarar malum sataşan oldumu kavga etmeyı bılmek onemlı

6. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    beachboy aydınlattığın için teşekkürler o konuda bilgim yoktu

kavga konusunda sıkıntım yok yatıramadığım bi kişi var oda en yakın arkadaşım zaten :) 2 yıllık kickboxcu ama yinede güreşe gitmeyi düşünüyorum vücudun heryerini güçlendirdiği için

en azından kilo almama yardımcı olucak bilgiler verirseniz sevinirim :)

7. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    14 yaşındayken o sorunları bende yaşıyordum . ne yersem yiyim kilo almıyordum . ergenlık donemı bu biraz şuan , 16 yaşlarına dogru geldıgımde yazın 2 ayda 9 kılo aldıgımı bılıyorum . o yuzden proteıne falan kalkma bence şuanda erken .

8. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    14 yaş supplement alımı için erken bir yaş. Normal beslenmeni yap,protein ağırlıklı beslen. Bunlar sana yeter de artar.

Sayfayı Paylaş