Protein tozu işe yaramayabilir

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tokenblack tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarım,abilerim yıllardır kilo almaya çalışan biriyim :) yaklaşık 1yıldır salonda spor yapıyorum 5-10 kilo arasına ihtiyacım var.geçen ay hem protein tozu ( whey gold) hem karbonhidrat ( gaspari real mass) kullandım.dün sporda bi abiyle tanıştım ( güzel be parçalı vucudu vardı :) ) biraz sohbet ettik.protein kullanıp kullanmadığı mı sordu söyledim.tuvalete çıkman arttı mı diye sordu normalde günde 1-2 iken kullandıgımda 3-4 ü buluyordu.o zaman proteini vucutdan direk atıyorsun,sana yaramıyor dedi. baya moralim bozuldu.bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

proteini aldığım yer ****** güvenilir diye biliyordum.

2. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Selam.. Protein tozu aldıktan sonra tuvalete çıkman arttıysa ve tuvalete çıktığında çok afedersin ama farklı ve kötü koku oluyorsa protein i vücuttan atıyorsun demektir.. Ama proteinin vücuttan atılması demek vücudun yeteri kadar protein alıyor demektir.. Yani fazlasını aldığın zaman bu tür şeylerle karşılaşırsın.. Whey yerine casein protein desteğiyle devam etmeyi deneyebilirsin.. Tabiki buna başlamadan önce yinede hocana yada daha profosyonel birine sormanı öneririm.. Ben sadece kendi fikrimi söyledim.. :)

3. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için teşekkür ederim önümüzdeki ay casein'i denerim.sorabileceğim malesef kimse yok spor hocam geç gelişeyim diye elinden geleni yapıyor.sağolun ki siz buradasınız :)

cg87 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş