Protein tozu için su ve süte alternatif içecek?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bycoders tarafından 23 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bycoders

bycoders Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    multipower protein tozu kullanıyorum muzlu sadece antremandan hemen sonra alıyorum ve sütle içiyorum süt gaz yapıyor suyla denedim fakat tadı o kadarda iyi olmuyor başka neyle tüketebilirim acaba üzüm suyu yazıyordu forumda tadı nasıl oluyor muz ve üzüm suyu kombinasyonu???

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ben şu tat olayını anlayamıyorum : )) sonuçta en fazla 300-400 ml bir içecek çıkıyor 3-4 yudumda biter dünyanın sonu değilya. Ha suyla içilmiş ha başka şeyle dik kafana gitsin. Siz bizim bu spor için neler tükettiğimizi duysanız demek mideniz dışarı çaıkacak.

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    illa ki üzüm suyu diye kendini kısıtlama
    evet üzüm suyu ile çukulatalı bir protein tozunu karıştırırsan gerçekten iyi bir tat veriyor
    ama yine de diğer meyve sularıyla da rahatça içebiliyorsun
    üzüm suyu olmadığı vakitlerde, ben genelde kayısı ağırlıklı olan meyve sularını tercih ediyorum
    kayısı + muz değişik bir tat verebilir :)

4. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    En iyisi Suyla

5. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    whey+su+az miktar(2 parmak kadar) %100 meysu sularından = gaz yok sivilce yok lezzet süper (bir çok denemenin sonunda elde edilen sonuçtur zevke göre değişir)

6. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    Antreman sonrası olmak kaydıyla şekerde içeren nescafe express gibi bir ürün kullanılabilir.
    Optimum Nutrition kullanım önerisine göre; antreman sonrası kafein glikojenin yeniden sentezlenmesine yardımcı oluyor ve bir dahaki idman için vücudun hazır hale gelmesini destekliyor

7. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 300ml karışık meyve suyu ile içiyorum antreman sonrası, hem şeker ihtiyacını hem protein ihtiyacını aynı anda hızlıca karşılıyor. Üzüm suyu ile de tadı fena olmuyor. Benimki duble çikolatalı olan, farklı meyve sularıyla çok değişik tatlara ulaşıyosunuz:D

8. reebok95

reebok95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar powerade ile karıştırın.gerçekten mükemmel oluyor tadı.kana hızlı karışması da cabası.

Sayfayı Paylaş