Protein tozu hakkindaki paradoks.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BillyTheKid tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BillyTheKid

BillyTheKid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar merhaba,

Vücudum artik antrenman temposunu kaldirmadigi icin ve diyet yaparken kas da kaybettigim icin protein tozu kullanmaya karar verdim. Biraz arastirma yaptiktan sonra baya bir celiskiye düstüm.

Söyleki; internette arastirma yaptigim zaman isim yapmis bircok doktorun protein tozu kullanimininin aslinda yarardan cok zarar getirdigi hatta hicbir etkisinin olmadigi tamamen psikolojik etkilerinin oldugu ifade edilmekte. Bununla birlikte karacigere yapilan asiri baski nedeni ile karacigerde sorunlar basgösterdigi anlatilmis. Bütün bunlarin cikis noktasi da protein tozlarinin yapay olarak elde edilmesi. (Peynir alti suyundan elde edilen bir madde nasil yapay oluyor anlamadim.)

Hali ile kullanim arefesinde olunca insan tedirgin oluyor. Bu spor ile ugrasan insanlar protein tozunu önerirken doktorlar karsi cikiyor. Sonucta konu saglik olunca da tedirgin oluyorsunuz.

Bu celiskili durum karsisinda fikirlerinizi almak istedim.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri : protein

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş