Protein tozu hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ekostros tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ekostros

ekostros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yukardaki Supplement bölümünde sordum ama ordan kaç gündür cevap gelmedi.

Bugün ilk kez protein tozu kullandım merak ettiğim bazı şeyler var. 300 ml suya bir çorba kaşığı protein tozu koydum çalkaladım , çalkaladıktan sonra kalsiyum sandoz gibi kısa bir süreliğne sesli köpürme oldu bu normal midir ?

Gündüz kahvaltıda alıyorum Ayrıca antremandan sonra en geç kaç saat içinde alınmalı ?

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Aldığın protein tozunun içinden ölçek çıkmadı mı? Çıkmadı diyelim, forumda kaşık hesabı olarak supplementlerin kaç gr olduğunu gösteren resimli açıklamalı bir konu var. Onu bulursan işine yarayacaktır. Köpürme olayı normal. Ayrıca protein tozunun kullanımı hakkında çok güzel bir makale var yine forumda. Ona göz atmanı tavsiye ederim. Sabah kalkınca, spordan sonra ve yatmadan önce kullanılabilir. Genel kullanım bu şekildedir.

3. ekostros

ekostros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sforever cevap için sağol köpürmeye baya bi takmıştım oda normalmiş iyi bari. Dediğin başlıkları göz atıcam

4. ekostros

ekostros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Son bir şey daha sorucam. Antremandan hemen sonraki protein alımı için gündüzden şişeye suyu ve proteini koysam çalışmam bitince çalkalayıp içsem olurmu yoksa malzemeleri yanımda götürüp ordamı hazırkıyım. Evden 13:30 da çıkıyorum 14:00 de çalışmaya başlıyorum 15:30 da çalışmam bitiyo bu 2 saatlik bir süreç.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    evde hazırlayıp gidebilirsin sorun olmaz.

6. ekostros

ekostros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Evde hazırlayıp öyle gideceğim.

Sayfayı Paylaş