Protein Tozu,Amino Asit ( Böbrek Sorunu ) Lütfen Yardımcı Olun..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ceqs17 tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ceqs17

ceqs17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar..

Öncelikle herkesi selamlıyorum. Ben Protein Tozu almaya yeni başladım fakat bu forumdaki konuları okumaya başladığımda '' BÖBREK TAŞI '' Sorununu gördüm , ben küçükken böbrek taşı dökmüşüm kum dökmüşüm yani , aldığım protein tozu ( Muscletech Nitro-Tech ) dir . Haftada 3 gün antremanım var ve antrenmanlardan sonra 1 ölçek suyla beraber alıyorum. 80 Kilo civarındayım boyum 1.74 işte biraz göbeğim var ve yağlıyım onun için Amino asitin bana yararlı olacağını düşündüm. Almak istiyorum fakat Böbrek sorunu vs diye konuları görünce cok korktum açıkçası ve genelde yumurta eksiğim yoktur her gün en az 1 2 tane yiyorum. Çok yorum atan gördüm geçen böbrek konusunda çok zararlı vs kötü düşünmek istemiyorum bilmeden yazan insanda çok sizlere güveniyorum sizden yardım istiyorum .. NE YAPMALIYIM ? Bu arada yaşım 16

BU FORUMDAKİ HERKES BENDEN DAHA BİLGİLİDİR.. HEPİNİZ BENİM HOCAM SAYILIRSINIZ:)

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM - -- BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

2. ceqs17

ceqs17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç yardımcı olacak birisi yokmu?

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ortada kronik veya kalıtsal bir böbrek sorunu varsa bunu uzman bir doktora danışman daha faydalı olucaktır.

4. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

16 yaşındasın protein tozu gibi ilaçlara başlamışsın bende 16-17 yaşlarında spora başladım yaşım şu an 19 hiç ihtiyacım olmadı düzenli beslenmeyle ilaç kullanan arkadaşlarım bile geride kaldı açıkçası ve de sana tavsiye eden de varsa salon hocalarındandır muhtemelen supplement ek besindir ayrıca.İlgili doktorlara danışıp sorman gerekirdi bence işin uzmanı sonuçta onlar profesyonel düzeyde yapmak istiyorum şampiyon olmak istiyorum diyorsan başka.Ana besinlerle ihtiyacını karşılamak yerine ek besinlerle karşılamaya girişirsen birde burdaki mantıksızlığı sana bırakıyorum.Kullanan arkadaşlar da var kaç yıldır öyle ahım şahım bir şey olduğu yok lüzumsuz bana sorarsan ben sadece parana yazık dışarda ye gez arkadaşlarında en azından diyorum.

Sayfayı Paylaş