Protein Tozu almak zorunlu mu???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MySteryStorM tarafından 22 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MySteryStorM

MySteryStorM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben evde dambıllarla çalışıyorum.Düzenli bi şekilde de besleniyorum ama aklıma bişey takıldı.Protein tozu almak zorunlumu yoksa bu tozları kullanmadanda kaslar hızlı bi şekilde geliştirilebilir mi??

2. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Zorunlu diye bir şey yoktur. Protein tozunu kullanarak gelişimi hızlandırabilirsiniz.

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    1-2 olcek proteın tozu ıcıp beslenmenı savsaklayacagına, hıc proteın tozu ıcme ama etını yumurtanı tavugunu lorunu yogurdunu pılavını makarnanı adam gıbı ye cok daha ıyı gelısırsın.

Haa beslenmende saglam olur ama bırde ıdman sonrası kana cabuk karısan proteın kaynagı kullanayım dersın oda guzel olur. Zaten en dogrusu da budur.

Ama spora baslar baslamaz supplement kullanmak (kesın bır gerceklık olmamak kaydıyla, sadece teorısel onerı olarak) tavsıye edılmez.
    Supplementlara yonelmek ıstenıyorsa once sporda bırkac ayı (3-4 ay) devırmek gerekır dıye konusulur tavsıye olarak.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Normal beslenme ilede gelişir ama bıraz daha uzun sürede gelişir.

5. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    mesleğim gereği edindiğim tecrübelere dayanarak şunu söylemek istiyorum
    Etini yemini suyunu hakikaten eksiksiz tüketirsen gerekli proteini alırsın ancak bu sefer de kolestrol ve ciddi manada damar ve kalp yağlanmasıyla uğraşırsın, kolestrolsüz kaliteli gıda takviyeleri kullanmak daha mantıklı görünüyor

Sayfayı Paylaş