Protein tozu alıcam önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zurna1905 tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zurna1905

zurna1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Whey Protein Hardcore

Universal Ultra Whey Pro

OPTIMUM Whey Gold

Bunlar arasında kararsız kaldım. Ayrıca hardline amino 9000 kullanıyorum protein tozuyla kombine edicem.
    Spora başlayalı 6 ay oldu 100 kilodan 85'e düştüm. Hedef şimdi 78 kilo. Definasyona giricem protein tozunu takviye olarak kullanıcam.

2. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Universal kullanmadım ama optimumu öneririm, ama yeni bir protein aldım bir kaç gün önce, muscle milk cytrosportdan, kullandığım en iyisi şu ana kadar, blend, baya içerikli bir protein.

Bu arada optimum ile elite wheyden aynı verimi aldım, ikiside güzel izole proteinlerdir, ama artık sanırım tercihim blend olacak benim.

3. zurna1905

zurna1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech ile optimum arasında bir seçim yapmam lazım ozaman. Üniversalı bende ikinci planda tutuyorum. Optimumdan herkes memnun fakat bir yanda da dünyanın en iyilerinden muscletech var tamamen kararsız kaldım.

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki optimum

Dunyanın en iyilerinden muschletech mı dedin dostum senin dunya pazarından haberin var mı muschletech tamamen sisirme balon bı markadir optimumun yanından geçemez bodybuilding.com da her seyi net olarak görebilirsin zaten.simdi gelelim konuya ben muschletech nitrotech strawberry milkshake de kullandim optimum gold standart double rich chocolate de kullandim .kisaca sunu söylemeliyim ki optimum un yanında nitrotech bı hic kalır.oncelikle tadı iğrenç ti nitrotech in.optimum double çikolata olmasına rağmen 250 ml su veya süt ile hemen karışıyor ama muschletech e 400 ml su veya süt katıyordum hem asırı kopuruyordu hemde o kadar fazla su katmama rağmen katı piding gibi oluyodu 20 içimden sonra muschletech o içmiyorsun artık bitse de kurtulsam dıyordum.optimumdan sonra muschletech Bmw den Hyundai ye binmek gibi bise oldu açıkcası .etki olarak ikiside aynı sayılır ama optimum biraz daha iyiydi.bence ya optimum al yada Türkiye'de yeni çıkan iki mükemmel ürün var biri MHP isofast50 izole whey ,digeri de nutrex muscle infusion black on numara üründur bunlar .bunlar arasından tercihini yap derim benweightlifter

5. alice#

alice# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zurna1905 ben yaklaşık 6 ay tüm forum sitelerinde olduğu gibi optimum furyasına kapıldım ve gözüm kapalı bunu kullandım bundan öncede hardline kullanıyordum optimumla hardline arasında bana göre bir fark yok fakat yaklaşık 5 ay önce cesur bir değişiklikle nitrotech kullanmaya başladım ve şuan bol diye göğüs kaslarımı göstermeyen tşirtlerimi dahi giydiğimde net bir şekilde içinde geriliyorum şişkinliği hissediyorum ben proteine nitrofullun eski markasıyla başladım düşün hardline ultimate gaspari derken optimumda bi süre karar kıldım ama açık ara nitrotechi tek geçerim 2. ci sırayı ise ultimate alır diyebilirim hakkını yemiyim

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    yuh yani:)

bodybuilding.com da 7.7 gibi vasat bi müsteri puanı almıs olan nitrotech i bu kadar öven ilk insansın:)bench_O

7. alice#

alice# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ana sponsorunun optimum olduğu bir siteden başka birşey beklenemez zaten herneyse optimumun kötü olduğunu söylemiyorum sadece muscletechle karşılaştırılamıcağını söylüyorum hani desenki gaspari muscletechden daha iyi tartışılabilinir ama optimum o ayarda değil benim düşüncem tabi bu

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ya tabiki bu senin düşüncen saygı duyarım ama ben ikisinide kullandıgım için tecrübeme dayanarak kıyasladım ve muscleteceh nitrotech benim için kötü bi tecrübe olmustu hic sevmedim ve sırfonun yüzünden su an muschletech markasına bile kötü bakıyorum.bunlardan baska weider premium whey de kullandım o da cok kaliteli bi toz bence.su anda da amerikadan getirttigim bi protein tozunu kullanmaktayım.weightlifter

9. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    bodybuilding.com da 1 numara olan optimum proteini ile tr de satılan optimum proteini aynı kalitede değil.. çünkü oradan da getirttim protein buradan da aldım.. tozların görüntü olarak bile alakası yok.. o yüzden bodybuilding.com da ki dereceleri göz önüne almayın bence..

10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Cünkü Türkiyede ki optimumlar Optimum İrlanda dan ithal ediliyor bide Optimum Amerika var.bodybuilding.com dakiler optimum amerika

Sayfayı Paylaş