Protein Tercihinde Kararsızım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berkhan872 tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Selamın Aleyküm Arkadaslar Öncelikle Hayırlı Ramazanlar.Yaklaşık Bir Yıl Öncesinde 120 Kilodan 70 Kiloya Düşmüştüm Ani Kilo Kaybından Ötürü Göğüs Uçlarımda Ve Karın Hatlarımda Sarkmalar Vardı Yaklaşık Üç Aydırda Aksatmadan Yaza Sıkı Bir Çalışma Ve Dengeli Beslenmeyle Giriş Yaptım Göğüs Uçlarındaki Sarkıklık Kas Hatlarının Ortaya Cıkmasıyla Yok Denecek Kadar Az Karın Bölgesindeki Sarkıklıkta Toplandı Sıkılaştı.Bu Sporda 4. Ayımdayım Ramazan Ayından Sonra Supplement Kullanmayı Düşünüyorum Günlerdir Araştırmalar İçerisindeyim Bütçem Max 150-200 TL Her Ay Alabilirim.Şu An 1.80 Boyundayım 68 Kiloyum Yağ Oranım % 15 Piyasada Araştırdığım İyi Sonuçlar Alındığı Yorumlanan Bi Kaç Marka Var Yazıyorum Onlarıda. Bilgilerinize İhtiyacım Var Bir İşe Nasıl Başlarsak Öyle Ardı Arkası Gelir Bende Doğru Başlamak İstiyorumKi Daima Doğru Olsun.Konu Altına Yorum Yaparsanız Bilgilerinizi Paylaşırsanız Sevinirim.

ARAŞTIRDIĞIM İYİ YORUMLANAN MARKALAR

-4D WHEY PHASE-ISOLATE MATRIX
    -HARDLİNE MASS PHASE
    -MP COMBAT
    -SYNTHA-6
    -MYFOSİON CASE
    -İNFUSİON MUSCLE
    -OPTİMUM GOLD PREMİUM WHEY
    -AMİX ANABOLİC MASTER

2. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    yağ sorunun varsa en az karbo içereni almalısın

optimum gold premium yada nitro-tech öneririm

3. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Daha Önce Kullanıp Bi Faydasını Gördün Mü Yoksa Sadece Kalori Değerlerine Bakarak Mı Yorumluyorsun Bu İki Ürünü.Ayrıca Yağ Sorunum Yok

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    4d, syntha veya optimum.

Hepsi güzel, kaliteli.

Wheyin faydasını göremezsin daha doğrusu anlayamazsın, protein açığı varsa onu kapatmak için kullanılır.

Sayfayı Paylaş