Protein tavsiyesi ve bilgi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onur66 tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. onur66

onur66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 22 yaşında 79 kg yim. 3 yıldır spor yapan biri olarak sizlere danışmam gereken bir konu var. son 1 yıldır spor yapamadım işlerimin yoğunluğundan baktım olmuyor göbek çıkmaya basladı yeniden başladım Fıtnısa. Daha önce cardio yapıyordum genelde, omuzlarım cok zayıf olduğu için biraz omuzlarımı irileştirmek istiyorum 2 haftadır düzenli olarak spora gidiyorum. 30 35 dk bisiklet 20 25 dk koşu veya yürüyüş yapıyorum ondan sonra mekik omuz ve ön kol çalışıyorum ama inanın cok zorlanıyorum ertesi 2 gün ayakta uyuyorum desem yeri bunun için enerji takviyesi almayı düşünüyorum. araştırmalarım sonucunda weider ve muscletech protein arasında kaldım bu markalar içinde. Weider prenium protein, weider protein,Muscletech nitro-tech hardcore ürünleri arasında kaldım. sizden ricam bana bu ürünleri kullanan arkadaslar varsa yardımcı olması yada önerebileceğiniz baska bi ürün.bide protein diyorum ama aminoasitmi proteinmi sorusunun cevabınıda merak etmiyor değilim yardımcı olursanız sevinirim.:lol:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : amino asit mi protein mi?
    Protein tozu önerileri

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş