Protein Kullanımı Hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erkan90 tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 aydır spor yapıyorum ve geçenlerde Muscletech Nitro tech protein tozunu alarak kullanmaya başladım. Ben ihtiyacım gereği günde 50 gram protein (ham miktarı 40 küsür yapıyor) almayı kendime uygun gördüm o da 1.5 ölçeğe tekabül ediyor. Yalnız forumlarda hep okuduğumda hep 1 ölçek kadar alındığını gördüm antreman önce ve sonraları fakat salondaki hocam bir ölçeği biraz daha fazla geçebilirsin dedi bende ilk seferde 1.5 ölçek kullandım. Kullanım şeklim yanlış mı, eğer 1.5 ölçek kullanıcak isem bunu antreman öncesi ve sonrasına bölmem mi gerekiyor yoksa bu şekilde kullanmanın bir sakıncası yok mu?

Şimdiden teşekkür ederim :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Muscletech Nitro tech

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Muscletech Nitro tech

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş