Protein + Kreatin + Aminoasit + Multivitamin Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HUMOR tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Merhaba arkadaşlar yeni kombinasyon yapmayı düşünüyorum sizlerinde önerisini almak istedim.(Hacim almaya yönelik beslenme düzenindeyim.)

Protein Tozu = Gaspari Myofusion
    Aminoasit = WEİDER ULTRA AMİNO 3050 (komplex a.a)
    Creatine = ProMera Sports CON-CRET
    Multivitamin = Optimen MV

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:32 ----------

Önerilerinizi L-Glutamine + BCAA olarakta söyleyebilrsiniz :) kararsızım

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    HUMOR epeydir gorunmuyordun hosgeldin :) bence ilk asamadda sadece whey yeterli olacaktir. Eger duzen oturttuysan kreatinde ekleyebilirsin

HUMOR bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Glutamine olarak MHP guzel ancak saf maddelerde firma olayi cok da farketmiyor.

BCAA olarak benim hitlerim X tend ve amino x.

Kombinasyon guzel con crete icin cok guzel ovguler var.

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE

teşekkür ederim hoşbulduk sizleri ve forumu epey özlemişim dün geceden beri forumda ne olmuş ne bitmiş bakıyorum :) yazın biraz spordan uzaklaştım 2 ay kadardır yapamadım.Kg almadım çok şükür.Artık tam manasıyla hakkını vererek antreman yapmaya başladım 3 haftadır.Eksiksiz gitmek istiyorum.Beslenmeyi vs. çok iyi oturttum.Şu an dediğin gibi sadece whey kullanıyorum.Bu tavsiyeleri bayramdan sonrası için el altından çıkarıyım diyorum :)

Xtend hakkında çok iyi denilyor.Oda aklımda vardı açıkcası yorumlarınız için teşekkrler

Son düzenleme: 17 Ekim 2012
    shaq bunu beğendi.
  5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kesınlıkle xtend al gulutamın almana gerek kalmaz ıcerısınde glutamınde mevcut

HUMOR bunu beğendi.
  6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    teşekkür ettim yorumlarınız için.

Ürünleri satın aldım.3-4 güne elimde olur.

Optimum Opti-Men 180 tablet
    ProMera Sports CON-CRET
    optimum fish oil
    Optimum Gold Standard 100% Casein 1.8kg
    SciVation Xtend üzüm aromalı
    MRM CLA 1250

Gaspari Myofusion ve Now L-carnitin elimde mevcut zaten diğerlerinin siparişini verdim.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Guzel stack olmus :) Yakinda bir nox gelir ardindan TEsto booster, GH booster :)

8. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Ben de sizinkine benzeyen bir kombinasyon yapicam oteki ay ama keske balik yagini optimum almasaydiniz epa ve dha degerleri cok dusuk.

Eczanelerden ayni fiyata cok daha kaliteli balik yagi bulabilirdiniz

Son düzenleme: 19 Ekim 2012
    HUMOR bunu beğendi.
  9. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    :) zihnimi okumuşsunuz resmen.Nox aklımda vardı yanına zma içerikli bir testoboosterla kombine edicektmde uzun süre ara verdiğim için bir nevi kendi ağırlıkları tam keşfetmeden özellikle noxun ziyan olacağını düşündüm.genç adamım testo tavan çok şükür diyip testo boosterida sonraya rafa kaldırdım.zma takviyesi yapıcam sadece (bunları düşünürken maddiyat ön plandaydı işin aslı uzun süre sonra 700 küsür lira verince oturmadı değil:))

Kesinlikle haklısınız.sanırsam 1 kapsülü 160mg kadar epa içeriyor. günde 3 öğün 1-2 kapsül öneriliyor(diye hatırlyrm ürün elime geçmedi daha). içindede 100 kapsül var yani 1 ay anca götürüyor.Daha önce yanlış hatırlamıyorsam karataş adlı üyenin tavsiye ettiği bir balık yağı kullanıyordum tek kaşığında opti-menin 3 jeli kadar epa içeriyordu.fiyatıda 45 liraydı.Opti-meni birazda sıvı olanların ağızda bıraktığı kötü taddan ve optimum ürünlerine duyduğum sempatiden aldım :)

Sayfayı Paylaş