Protein kombine ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canadianfb tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 174 boyunda 65 kiloyum %8.5 yağ oranına sahibim...Şuanki vücudum oldukça fit denilebilecek seviyede ancak üstümü çıkarmadığım sürece kimse beni görüp kaslıymış demez o sebeple ek bir supplement daha kullanmak istiyorum ..ON GoldStandard Whey kullanıyorum ve bunun yanına creatine hariç !!! bir supplement eklmek istiyorum.Bugüne kadar whey ile kombine edip çok katkısını gördüğünüz ve bizzat kullanmamış olsanız bile duyduğunuz,bildiğiniz bir supplement var mıdır?Daha önceden soran birisi daha olmuş ama pek cevap vermemiş kimse.Yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. mbhl

mbhl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Creatine kullanmak istememe sebebin nedir?
    Creatine en çok verim alabileceğin ekbesinlerin başında gelir.
    Eğer sen de benim gibi toz creatine lerin tadına dayanamadığın için kullanmak istemiyorsan sana tablet yada kapsül creatine önerebilirm. En son ağzına kadar dolu 500 gr lık toz creatini çöpe attıktan sonra güzel bi çözüm oldu benim için :eek:

3. pitbull star

pitbull star Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar yazılım
    Yer:
    soğanlık
    gerçekten creatine kullanmama sebebini anlamadım ve hem fit denile bilecek bir vucudum var lafını anlayamadım eger ust katmandaki yağdan dolayı kas gözükmüyorsa whey protein çok yanlıs ama fit im ama kaslar küçük diyosan ok proteine devam iyi çalısmalar....

4. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    üst katmanda yağ fazlam yok hatta nerdeyse hiç yağım yok..kaslarda oldukça şekilli ama dediğim gibi üstümde tşört varken bodybuilding yaptığım pek belli olmuyor..o yüzden amaç kas kütlesini arttırmak.creatine kullanmak istemiyorum çünkü emin olamıyorum geçen sene kuzenim uzunca bir süre kullandı gözle görülebilir bir etkisi oldu ama yan etkileriyle karşılaştı (saçlarını seyrelttiğini söylemişti bir de sürekli olarak ishal olduğundan bahsetmişti).ben de onun bu deneyiminden sonra pek sıcak bakmıyorum creatine açıkçası.sizin bunlara benzer şikayetleriniz oldu mu?

5. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    creatine sac dökmez ilk defa duyuyorum:)
    ishal olmasıda yediklerindendir :d

6. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    ailemin izin vereceğini sanmıyorum zaten creatine kullanmama..başka önerebileceğin bir supplement var mı?Glutamine vesaire kullanıp yararını gördüm diyebileceğin bişeyler?

7. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Creatine'i sen steroid ile karışıtırıyor olmayasın sakın ? saç dökmesi filan... Daha neler duyacağız bakalım kimler var ki nasıl yanlış şeyler anlatıyorlar..

8. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    amino asit ,bcaa,creatine,glutamine bunlar vucutgeliştirmenin olmazsa olmazlarındandır.sen kendine göre uygun olan ailenin izin verdiği onu sec
    ben ve cevremdeki biçok arkdaşım bunlarım kombine ettiği için bundan su etkiyi aldım dememiz zor.
    hee unutmadan bunlar mucizevi ürünler değil.hersey snin beslenmen ve antremenınla alakalı

ertunc bunu beğendi.
  9. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    steroidle karıştırmıyorum..google da creatine hair loss yazınca bir sürü şey çıkıyor,ben kullandım dökülmeye başladı diyen bir çok insan var.side effectleri arasında da ishal,şişkinlik ve bazı kişilerde saç dökülmesi şikayeti falan yazıyor..(hiçbirşey iddia etmiyorum yanlış anlaşılmasın) tümü yalan da olabilir,hiçbir yan etkisi olmasa bile ben psikolojik olarak saçlarım dökülüyor mu diye paranoya yaparım kullanırsam eğer :) o yüzden kullanmak istemiyorum.creatine kullanmak istemiyorsan whey in üstüne de şunu kullan bari diyebileceğiniz bir supplement var mıdır?

Bozo-Baku bunu beğendi.
  10. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Dediğin gibi google.com'a Creatine Hair Loss yazım.Daha sonra ilk 10 linke baktım ve hiçbirşey yok.Tamamiyle saçmalık ayrıca çoğunda da creatine ile öyle birşey olmadı yazıyor.Sağlam kaynakta belirtebilecek yok malesef.Bu zamanada kadar nereden baksan 25 den fazla creatine kürü yapmışımdır ama saçlarım yerinde,ishal de olmadım,şişkinlikte yaşamadım sadece vücudun su tutuyor biraz o da bıraktın sonra geçiyor..

Creatine olmazsa olmazlardandır bana göre,sporcunun küçükte olsa sıçrama evresini sağlıyor.Whey'den sonra olmazsa olmaz Creatine'dir.

Eğer paranoya yapacaksan whey'de kullanma aman belki karaciğerin yorulur..Bu kadar ayrıntıya takılmanın anlamı yok madem bir yolun yolcusuysak bu kadar paranoya ya gerek yok.

O diyen insanlara inat bende diyorumki creatine sök dökmüyor.Zaten saçı döküleceği varsa dökülmüştür arkadaşta bunu creatine yüklüyor..Steroid desen DHT türevi tamam döker diyeceğim ama Creatine sonuçta insanın kırmızı etten aldığı bir madde..

11. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    bir yola girmiş olabilirz ama ne olursa olsun sağlığımdan önemli değil öncelikle bunu söyleyeyim..dediğinde haklı olabilirsin hiçbir zararı olmayabilir ama kullanmayı tercih etmiorm.Creatine dışında bir supplement kullanıp yararını görmüş hiç kimse yok mu?Yani kimse bana wheyden başka bir supplement önermiyor mu?

12. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    sana yukardaki postumdada söledim bcca-amino-asit-glutamine-creatine ailen ve sen hangisini uygun görüyosanonu kullan.
    anladığım kadarıyla yenisin zamanlaalışırısn :D

Sayfayı Paylaş