protein kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fitnessboy tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar arnızda yeniyim benim merak ettiğim protein kürü nasıl yapılır.ya da şöyle söyleyeyim(protein,aminoasit.creatin,performans arttırcıları ayrı ayrı kullanmak ama aynı anda kullanmak)anlayabilen varsa bu msj cvaplarsa sevinirim.bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:42 ----------

kocaman sayfada şu konuda bir bilen yok vay be :S

2. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle kür değil kombine olması gerekiyor.Suplementler için kombine daha doğrudur.Bu spor ile yeni ilgilenen birinin yaz gelene kadar şu kadar kombinasyon yapayım derseniz 1-2 ayda hüsrana uğrarsınız supplementlere fazla bel bağlamamak lazım bence uzun vadede daha cok verim alınabiliyor.Fakat yeni başlayan birisi için protein ve amino idealdir başlangıç için. saygılar

fitnessboy bunu beğendi.
  3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    supplement kombinesi

teşekkür ederim cenk ben başlayalı yaklaşık 8 ay oldu.ve birtakım supplementler kullandım(bunuda öğrenmiş oldum teşekkürler tekrardan:))ilk nitrofull aldım sonra weider premium en sonda hardline whey pro supplement kombinesi ni duymuştum.ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.yardımcı olursan sevinirim.

4. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Rica ederim.Benim yaptığım kombine gayet güzel.twinlab likit amino acid musletech nitrotech universal glutamin ve bsn nin casein i ve lipo 6 black.
    bunlarıda sabah 500ml likit yumurtanın içine 5 gr glutamin atıyorum antremandan önce ise 3 kaşık amino acid alıyorum.antreman sonrası ise 4 kaşık amino 2 ölçek protein ve glutamin alıyorum.Ve bunların yanında düzenli beslenmek en iyi supplement in vereceğinden daha fazlasını verir.

fitnessboy bunu beğendi.
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer: Diğerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş