protein ile hangi supplementler konbine edilmeli?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mesut8209 tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba optimum whey protein var yanında kreatin düşünüyorum tecrübelerinize dayanarak proteinin yanında kreatin mi alınmalı benim 4 üncü ayım supplement kullanmaktan çekinmiyorum matdiyat varken de amak istiyorum. Ben 2 sini kullanmayı düşündüm ama önerileri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Proteinle hangi supplementleri kombine etmeliyim.

Son düzenleme: 12 Ocak 2012
  2. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ay gaspari my fusion ve gaspari bcaa 6000 kullanacagım öyle önerdiler. bakalım neler görecegiz. diger aya ise muslte tech nitro glutamin ve creatin kullanmayı düşünüyorum

3. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Creatin kullan. Herhangi bir marka creatin kullanabilirsin. Proteine spordan sonra 5 gr. karıştır. iç. Ve tabiki multivitamin kullan Özellikle C ve B vitaminleri yönünden zengin olsun. Bol su tüketmeyi de unutma.

4. BaskınErdi

BaskınErdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE FORUMUN YENİ ÜYESİYİM SELAMIN ALEYKÜM HERKEZE MERHABALAR..
    YARIŞMA FORMATINDA 1.70 65 KG DEFİNASYON KURULUGUNA SAHİBİM HALİYLE BİRÇOK SUPPLEMENTLERİ KESTİM MALUM TÜRKİYE ŞARTLARINDA DOPİNG E DAYALI HİÇBİR MADDE BULUNDURMUYORUM VUCUDUMDA VE BULK İÇİN HAZIRLIK YAPMAYA BAŞLADIM PROFESYÖNEL BİR DESTEGE İHTİYACIM VAR SUPPLEMENT KONBİNASYONUYLA İLGİLİ.. HEDEFİM 5 AYLIK BULK SÜRECİNDE 5-7 KG KAS KOYABİLMEK KİLOYU DA 80-85 KG A CIKARABİLMEK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
    (BULK A GEÇİŞTE NEYİ NASIL NE ŞEKİLDE NE ZAMAN ALMALIYIM )
    ÜRÜNLER
    1.MUSCLETECH NİTRO TECH PERFORMANCE PROTEİN 3630 GR
    2.MUSCLEMEDS CARVİNOR BEEF PROTEİN 2008 GR
    3.NUTRADE İSOLATE PROTEİN 2100 GR
    4.GASPARİ AMİNO 8000
    5.GASPARİ BCAA 6000 (OLİMP BCAA-SCİVATİON XTEND BCAA AROMALILAR)
    6.BSN NOX PLODE 2.0
    7.MUSCLEPHARM GLUTAMİNE
    8.UNİVERSAL GH MAX
    9.ANİMAL STAK VE ANİMAL PAK ( YURT DIŞINDAN GETİRTTİM )
    10.MUSCLETECH CELLTECH 1390 GR

KOMBİNASYONU BEKLİYORUM LÜTFEN PROFESYÖNEL OLAN ARKADAŞLAR YAZSIN EMEGE BİRAZ SAYGI GÖSTERELİM
    ŞUAN ELİMDE BULUNAN ÜRÜNLER BUNLAR BULK 'A HAZIRLIK İÇİN VE HAZIRLIK ALIP KENARA KOYDUGUM ÜRÜNLER.. EKLEMEM GEREKEN BİR ÜRÜN VARSA YADA TAVSİYENİZ ONLARIDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER...

Sayfayı Paylaş