Protein deposu gece atıştırması

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve gunesxxl tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gunesxxl

gunesxxl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    evet arkadaşlar kendim uydurdugum bir tarif yapılışı kolay ve tadı cok guzel.

Malzemelerimiz:süzme yoğurt,boreklik az yağlı lor peyniri,whey(caseinde olabilir gece yenicegini düsünürsek daha iyi olabilir hatta),istege göre kayısı,kuru üzüm,ahududu,böğürtlen yada herhangi bir meyve

yapıcagımız tek sey bir kaseye süzme yogurdumuzu protein tozumuzu,lor peynirimizi ve istedigimiz kadar meyvayı atıp karıştırıyoruz sonra yaklasık 1 saat kadar buzlukta beklettikten sonra yiyebilcek kıvama geliyor tadı ve dokusu dondurmaya benziyor ben cok begendim yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 10 Mart 2013
  2. keepsoul

keepsoul Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    Hatay
    Güzel bir tarife benziyor ama, koyduğun miktarlarıda yazabilirsen ve değerlerini sevinirim.

3. gunesxxl

gunesxxl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    100 gram süzme yoğurttan gelen casein 9gr yağ 5 gr 1 ölcek protein tozu 30 gram benim kullandıgım lor peyniririn 100 gramında 19gr protein 2.2 gram yag var ama bu tarife yaklasık 50 gram kullanıcagımızı dusunursek toplam 48 gram protein ve 6.1 gram yağ

4. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Meyve yerine cilek aromali bir protein tozu olursa guzel bir meyveli yogurt olabilir:)

5. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    Ben yoğurdun icine protein tozu ve hassas koyup pürüzümüz bir kıvama gelene kadar cirpiyorum. Hassas ağıza çok hoş geliyor :)minik minik çıtirti ile yiyorum.

Sayfayı Paylaş