Protein+Creatin.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve selim4141 tarafından 9 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    ÖnceLikLe merhaba. Ultimate Nutrition Iso Sensation 93 5lbs ALdım Günde 2 kere aLıyorum idman sonrası ve gece yatmama yakın.ßunu Creatin iLe kombine etmek istiyorum. ÖnerebiLeceginiz Creatin varmı ? ßirda 2sini nasıL kuLLanmaLıyım Lütfen yardım edin.
    Dikkate aLıp cevap veren herkeze Şimdiden teşekkür ediyorumç

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle İso 93 izole formunda bir proteindir ve vucut tarafından hızlı bir şekilde absorbe edilir. Onun için bu proteini gece yatmadan almanı pek önermem. İdman sonrası kullanımı için idealdir. Gece için ya kazein ya blend protein veya izole konsantre karışımı proteinler kullanabilirsin. Creatinin çeşitli formları vardır her formunun da değişik kullanım şekilleri mevcuttur. Monohidrat formunun 2 türlü kullanım şekli vardır. Günlük alım ve creatine yükleme şeklinde. Forumda bu konu hakkında detaylı bilgi veren konular mevcut. Marka konusunda ise birçok ünlü markanın creatinini kullandım aralarında gözle görülür bir fark göremedim. Bence herhangi birini kullanabilirsin..

selim4141 bunu beğendi.
  3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    cok iyi bir ikilidir. buna birde bcaa eklersen tadından yenmez.

selim4141 bunu beğendi.
  4. ohypatew

ohypatew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben 2 yıldır cok duzenlı sekılde spor yapıyorum amacım daha cok hacım kazanmak boyum 176 cm kılom 74 ama son bırkac aydır ıyı calıstıgım halde ıyı gelısemedıgımı dusunuyorum creatin ve protein tozu kullanıyorum amıno asıt eklemeyı dusunuyorum extradan uygun kombınasyon ne olur?

5. Orpheus

Orpheus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle bir kombinasyon kurabilirsiniz,

Antreman önce si ve sonrası 5 er gram creatin, aminoyu antreman öncesi 5 ve antreman sonrası 7 tablet kullana bilirsiniz, 7 tablet aminoda muhtemelen 20gr protein olacaktır, wheyi ise yerinzde olsam antreman sonrası değilde daha sonraki öğünden sonra kullanırdım, amino antremandan sonra protein alımınızı gerçekleştirecektir zaten.

Sayfayı Paylaş