Protein, BCAA ve Kreatin Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve memmeat tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. memmeat

memmeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar.
    Vücut geliştirmede 5.ayım'ı bitirmek üzereyim ve artık supplement kullanma gereği hissettim.
    Optimum Gold Standart Whey Protein, Gaspari Qualitine Creatine ve Scivation Xtend BCAA aldım. Birçok yerde araştırmış olmaklar beraber nasıl kullanmam gerektiğine tam olarak karar veremiyorum. Haftada 3 kere spora gidiyorum ve bu supplement'leri her gün kullanmak istemiyorum. Tavsiyeleriniz benim için çok değerli.

2. Mlh192

Mlh192 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benimde daha önceden bb yapmışlığım var bir yıl aradan sonra tekrar başladım ve ilinci ayımı doldurdum. Bcaa ve protein tozu kullanıyorum yanında kreatin kullanmak istiyorum bende ama daha erken mi karar veremedim. Bu konuda banada yardımcı okursanız sevinirim boşuna yeni konu açmak istemedim.

Senin soruna gelince çok güzel bir kombinasyon olur bence protein tozu ve bcaa'ya başlayabilirsin ama kreatin konusunda gördüğün gibi benimde bir fikrim yok

3. memmeat

memmeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni konu açmamakla iyi etmişsin.
    Keşke burdan cevaplansa sorularımız ama gelen giden yok gibi görünüyor ..

4. YeaP

YeaP Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 7 aydır bb ile uğraşıyorum. 3-4 gün önce hardline 3 matrix whey protein + weider pure creatine + weider premium bcaa powder aldım. Spordan 1 saat önce whey + kreatin spordan hemen sonra whey + bcaa şeklinde kullanıyorum. off günlerdede sadece günde 1 porsiyon whey şeklinde kullanıyorum.
    Ayrıca ilk defa kreatin kullandığım için 12 saatte bir 5 gr olmak üzere ilk haftayı yükleme haftası olarak geçiricem

5. memmeat

memmeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Valla ben de tam olarak spor yaptığım günler kullanmaya özen gösteriyorum. Off günlerimde ise doğal besinlerle idare etmeye çalışıyorum.Kreatin'i ise yükleme yapmadan hafta da 3 gün yani 15 gram kullanmaya çalışıyorum :)

Sayfayı Paylaş