Protein + Amino Kullanımı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve wmabc tarafından 11 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. wmabc

wmabc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanım hakkında bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.Hardline Protein tozu ve Allstar tablet amino aldım,ikisinide kullanmak istiyorum.Antremandan önce,sonra amino gece yatmadan öncede protein alsam bir faydasını veya zararını görürmüyüm?

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    doğru kullanım şekli amino asit için idmandan 30-45 dakika önce ve antrenmandan sonra whey için ise kullanmadım ama bildiğim kadarıyla antrenmandan hemen sonra ve sabah kullanmak

3. wmabc

wmabc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap için teşekkür ama istediğim cevabı alamadım,başka yardımcı olabilecek yok mu ?

4. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım amino asiti yabancı forumlarda araştırdım burada banada cevap veremedi kimse bu işin uzmanı yabancı bir adamla tanıştım diyorki amino parası ço olacak adamlar için parayı çöpe atmaktansa amino alırlar dedi:) waste ama antremanan hemen sonra alınan protein tozu ve o gece yatarken süt ile alınan protein tozu kas yapımında çok etkilidir. iyi çalışmlar arkadaşımm..

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    antrenmandan 30-40 dk önce amino ile protein antrenmandan heman sonra amino ile protein kullanabilirsin.gece yatmadan önce kullanacağın protein vucudunu gece besleyecektir faydası olur.sabah kalkar kalkmaz içeceğin protein de gece besinsiz kalan vucudun için iyi gelecektir.(yok günde 2 defa kullanıcam diyorsan ilk söylediğim gibi antrenman öncesi ve hemen sonrası uygun )

bu arada benim kendi fikrim protein tozu elbetteki bu sporun başlıca suplementlerinden biri ancak aynı şeyi aminoasit için düşünmüyorum . zaten protein tozlarının bir çoğunun içerisinde amino asitler bulunuyor.amino yerine creatin kullanımı bence daha önemli ve faydalı.

Son düzenleme: 16 Mart 2011
  6. wmabc

wmabc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız için teşekkürler,benim kafamdaki antramdan önce ve sonra amino kullanmak gece yatarken ve antreman olmayan günler protein tozu kullanmak.Anladığıma göre böyle yapmamın hiç bir zararı olmıyacakmış.

Sayfayı Paylaş