Protein almalımıyım resimli

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berk1905 tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve bodye daha dün başladım. ve proteinle ilgili konuşma açıldı konuştuk falan protein almazsan olmaz falan diyor oranın sahibi. ve bana 1-2 hafta sonunda kilo aldırıcı protein almalısın dedi nekadar doğru foto aşşağıda

http://img27.imageshack.us/img27/4066/img20130312154112.jpg
    kilo aldırıcı almammı lazım çünkü yanlardan çok inceyim ve yanlar kalınlaşıyormu alırsam. birde son sorum omuz kasları var gibi geliyor bana hiç yapmadım ama nasıl oluyor onuda anlamadım ?

2. ARMER

ARMER Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    doktor
    Yer:
    istanbul
    protein tozu için daha çok erken artı ilerki zamanlarda düzgün,dengeli ve yeterli beslenirsen toza da gerek olmaz...yeterki kilo başına 2 gram protein al...

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Önce doğal beslenme ile 3-5 ay geçir,ama bu süreçte spor yapmadan önceki beslenme şeklin ile arada fark olmalı...

Yani gerek protein gerekse karbonhidrat alım miktarlarını spor yapmayan bir insana nazaran daha fazla tüketmelisin kiiigelişme yaşayabilsin vücudun,sonra herşeyi yaptım ama yine kilo alamıyorum dersen gainer mantıklı olur senin için.

4. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    peki kilo almam lazımmı ? öyle dedi bana kilo aldırıcı protein lazım sana dedi.

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tabiki zayıf duruyorsun, almalısın ancak amacın ne ?

Hacim ise elbete almalısın,yok plaj vücudu diyorsan malesef yine evet alman şart kii kas oranını arttırmak için bol bol karbo ve protein almalısın..özellikle idman öncesi öğünde mutlaka karbonhidrat olsun.

6. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ilk 4 ay bi geçsin sonra kullanırsın bu sürede de iyi beslen kilo almak istiyosan karbonhidrat ağırlıklı beslen yağ ve şekerden uzak dur.

7. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yorumlarınız için teşekkürediyorum. amacım fit olmak öyle fazla değil normal derece ama yinede bi kaç ay geçtikten sonra protein alabilirim.

Sayfayı Paylaş