Protein ağırlıklı beslenme ve yağ yakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cdrit tarafından 2 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cdrit

cdrit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba, bacak ve kollarımda hiç yağ olmamasına rağmen alkol ve hareketsizlikten kaynaklanan büyük bir göbeğe sahibim. 15 gün içinde önce kilo vermeye odaklanarak spora başlayacağım. Lipo 6 black ultra konsantre siparişi verdim + cardio + ağırlık. 2-2.5 saat arası salonda kalacağım minimum 1 saatimi cardioda (özellikle koşu) geçirmeyi düşünüyorum. Geri kalan vaktimde de ağırlıklarla çalışacağım. Bu sürede en az kas kaybı ve yağ yakıcının yan etkilerinden oluşabilecek zararlar için protein ağırlıklı beslenme menüsü olarak neleri tavsiye edersiniz ?

Not: Daha önce spor geçmişim var ve tabiri caizse hayvan gibi çalışmayı düşünüyorum.

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Kilo başına en az 2 gr protein almanı tavsiye ederim kardeşim öğünleri aksatma yine fazla öğüne ye karbonhidrat kaynağı olarak meyvelere de yönel içtiğin su miktarına dikkat et.Protein kaynağı olarak yumurta,süt,tavuk ve etten şaşma yediğin şeylerin proteinlerini hesaplayıp günlük aldığın protein miktarını bilmen çok önemli

cdrit bunu beğendi.
  3. cdrit

cdrit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim yalnız şöyle bir sıkıntım var yağ yakıcıya + salona para verdiğimden protein tozu alacak param kalmıyor protein tozu yerine ne geçirebilirim :)

4. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    kendini biraz sıkman lazım o zaman günde 2 ölçek alcaksan protein tozunu mesela yaklaşık 50 gram protein var.250 gram ek olarak tavuk yiyebilirsin veya et,balık.

5. cdrit

cdrit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamdır çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

Sayfayı Paylaş