Protein ağırlıklı beslenme tavsiyeleriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Batuhan96 tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Batuhan96

Batuhan96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. 1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. Vücudumun üst bölgelerinde güzel değişimler oldu göğüs,omuz,trapez,biceps bunlardan memnunum. Küçüklüğümden beri sporun içinde olduğum için (basketbol,yüzme,futbol) alt yapı olarak fena değilim. Şikayetim ise karın kasları kısmındaki yağlarım. Diğer bölgelerime göre çok daha zayıflar. Gören herkes göbeğindeli yağları eritsen karın kasına çevirsen çok efsane olacaksın diyorlar. Fakat bir türlü yağları atamadım. Beslenmeye dikkat etmeye çalışıyorum ama arada kaçırdığım oluyor. Sizden istediğim protein ağırlıklı beslenim midemdeki yağları nasıl atabileceğim hakkında bilgi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
    Kullandığım supplementler:
    Dymatize İso 100 protein
    Universal Atomic 7
    Universal Gh Max
    Scitec Creatine
    Bu arada hocam clenbuterol önerdi etkisi olur diye söyledi bemde sipariş ettim. Sizce ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş