PROTEİN TOZU VE AMINO ASİT KULLANIMI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyn Bykl tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Ben Hüseyin;
    Saygı değer abilerim ve arkadaşlar, dün vermiş oldugum Optimum gold whey protein tozum ve Universal amıno2700 amino asitim geldi.Dün ilk antremanda kullandım spordan 30 dk önce 1 porsiyon protein tozu ve 3 tablet amıno asit (yutulması ayrı bi eziyetti gercekten) ve 30 dk sonra spor salonuna gittim.Omuz hareketlerimiz vardı calısma esnasında agzımıs içerisinde balgam gelmeye başladım ve dikkatimi cekti.Hemen hocama danıstım konuyla ilgili ve kendisi vücuttaki pisligin atıldıgı ve bunlarla ilgili olmadıgını belirtti.Benim aklıma takıldı yine spordan sonra protein tozu içtim ve içim rahat etmediginden amino asit içmedim.Acaba bu olan olay bunlarlamı ilgilidir veya benim kullanmamı önerirmisiniz.Bide 3 tablet spor öncesi sonrası normalmidir haplar biraz büyük geldi gözümü korkuttu acıkcası o_O

Kilo:71
    Boy:1.74
    Herhangibi bir hastalıgım bulunmamaktadır.Allaha şükür..

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Servis adedi zaten kullandigin amino asit kutusunda yazar,antremanlarda olanlarsa bu ictigin seylerle alakasi yok,kullandigin icin piskolojik bile olabilir ve hatta antremana yakin yemek yemis olman bile böyle birseye etkendir.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet dediğiniz dogru yemek yedikten 1 saat sonra aldım servis miktari 3 olarak yazıyor yine amino asit üzerinde ama yine dedigim gibi tabletlerin boyutları gözümü korkuttu ondan bir danısayım size dedim herhangibi bir zararı olurmu vucuda bu ürünlerin bilindik bir zararı varmı ?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    madem almissin artik bi zarari olmaz kullan,yanliz antremandan 1 saat öncede yemek yiyip antreman yapilmaz,en az iki saat süre tanimalisin sindirimin bitmesi icin,bu süre yedigine bagli olarak uzayabilir fakat kisalamaz,kisaltmaya kalkarsanda bu basina gelenler olur.
    kolay Gelsin.

Sayfayı Paylaş