PROTEİN KULLANMAYA GEREK VAR MI..................

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yakuza35 tarafından 3 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    HERKEZE SLMLAR ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE KENDİMDEN BAHSEDEYİM BİRAZ 7_8 AYDIR BU SPORU YAPIYOM FAZLA KİLOLAR WARDI ONLARDAN KURTULDUM ŞİMDİ İSE YÜKLENMEYE SRA GELDİ 12 KİLO WERDİM 2 AYDA CLA++CARNİTİN KULLANARAK ŞİMDİDE SUPPLEMENT KULLANMAK İSTİYORUM HANGİLERİNİ ÖNERİRSİNİZ PROTEİN TOZU KULLANMAMA GEREK VARMI AMİNO ASİTLERDEN HANGİLERİNİ KULLANMALIYIM KİLO ALMAK İSTEMİYORUM AYNI KİLODA KALIP VÜCUDU İYİCE SERTLEŞTİRMEK HEDEFİM

BENCTE 90 KİLO 8 TEKRAR 4 SET HEDEFİM 120 KİLO NEKADAR ZAMANDA ULAŞABİLİRİM BU KİLOYA

BOY:175
    KİLO:78

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Foruma hoşgeldin, antipatik olmak istememekle beraber, forumun bazı kuralları içerisinde lütfen büyük harf kullanmayalım demek zorundayım hatta mümkünse forum kurallarını bir kere okuyalım ;) .

Benchteki 90 kilo 8 tekrar 4 set performansın hiçte fena değil, 120 kg bençe ne zaman ulaşırım diyorsun, bu iş sabır işi sana bağlı, genetiğine bağlı ve daha birçok şeye bağlı birşey, asla ulaşamayada bilirsin bazı durumlarda bazı şeylerden haddinden fazla fedakarlık ederek bir aydan daha kısa bir sürede de ulaşabilirsin 120 kg bench prese.

Bu sorunun tam doğru bir cevabını almak istiyorsan sana bütün forumu, içindeki konuları tamamen okuyup bununlada yetinmeyip v.g. sporuyla ilgili birkaç iyi kitap okuyup, bununlada yetinmeyip, tecrubeli sporcularla konuşup, bununlada yetinmeyip deneyip öğrenmeyi tavsiye ediyorum.

Büyük ihtimalle bu başlık çöpe atılacaktır.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Haa şu sorunada cevap vereyim, eğer günlük alman gereken kaliteli proteinleri doğal yollardan alabiliyorsan protein kullanmana gerek yok, amino asitte biraz proteinin alternatifi oluyor, eğer protein kullanıyorsan diğerini kullanmana gerek olmayabilir.

4. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    ilginden dolayı teşekkür edrim yazıya gelince o bi anlık dalgınlıktan kaynaklandı
    benim bencte 120 kilo dememdeki asıl hedef şu 90 kiloyla çalışıyorum kasınca 100lede set değil fakat tekrar çıkıyo ama artık vücut kasmaya başladı ilk zamanlardaki ilgi ve zevk kalmadı bana işkence gibi gelmeye başladı ben hiç bi ek ürün kullanmadım bunu için tekrar bu spora bağlanmak için 120yi kendime hedef koydum vede vücudumun bunu kaldırabilmesi içinde ne kullana bilirim ek ürün olarak

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    antrenman performansını artırmak istiyorsan creatin kullanabilirsin..
    performansını insandan insana değişmesine rağmen ortalama yüzde 20-25 artırır..
    tabi kullanmadan evel forumdaki creatin ile ilgili başlıkları da okuyup bilinçlenmeni öneririm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş