Prolab N - Large 2

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve mermerci tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

57,6%
  2. Orta karar

27,3%
  3. Başarısız

15,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    bana icerikleri cok yakın ama prolab n large e fazla güvenemiom acıkcası

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Paran varsa true mass al derim hakkında çok olumlu şeyler duydum ve içeriğine bakıncada zaten piyasadaki en iyi gainer diyebilirim..Düzgün kullanımında 24 gün falan gidiyo sanırım.O yüzden biraz tuzlu fiyatı ama gainerlar hep böyle whey gibi uzun dayanmıyor.

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Şimdiye kadar 6 farklı gainer kullanan biri olarak şunu çok rahat söyleyebilirim ki, kullanmış olduğum en iyi gainer. Kesinlikle gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Reha bunu beğendi.
  4. tpolat

tpolat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar bende bunu ne zamandır kullanıyorum halen bi etkisini göremedim acaba yanlış mı kullanımıyorum nasıl kullanmam gerektiği hakkında bilgi verebilirmisiniz yani kullanıp yararını gören arkadaşlardan tavsiye bekliyorum lütfen şimdiden teşekkürler

5. Reha

Reha Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    bende bir aydır progainer kullanıyordum şimdi bir tavsiye üzerine nlarge2 kullanmaya başlıyorum etkilerini paylaşacağım

6. Reha

Reha Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    dün ilk denememi yaptım tad ve koku açısından iyi bulmadım zaten başka arkadaşlarda bu konuda paylaşımda bulunmuşlar burnumu kapayarak içiyorum ama önemli olan vereceği etkidir, koku ve tada duyarlı arkadaşlar için paylaşmak istedim.

7. Batal1ty

Batal1ty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunda 600 kalori verir diyor daha fazla kalori verenler daha iyi kilo aldırı diyebilirmiyiz ?

8. salvador05

salvador05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar

prolab n-large 2 kullanan biri olarak onnumara diyebilirim hızzlı kilo aldırıyor bulamadım piyasada bulursam birtane daha kullancam

9. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pro Lab N-Large 2 4kg kullandım. Çok memnun kaldım. 57 kg'dım şuanda 61 kg oldum. Tabi beslenmenizede dikkat edin. Sadece suplamentle olacak iş değil. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

10. Deaddddd

Deaddddd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BSN TRUE MASS GAINER 2610 GR yoksa ULTIMATE MUSCLE JUICE REVOLUTION 5040 GR iyi haci yha alacamda kararsiz kaldim 2 si arasinda gidip geliom ama bsn true çok övüyorlar bilgisi olan arkadaşlar bir yardimci olursa sevinirim hem kilo almak hemde kas yapmak için alacam vucutgeliştirmeye yazilacam da ondan aliom

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:44 ----------

BSN TRUE MASS GAINER 2610 GR yoksa ULTIMATE MUSCLE JUICE REVOLUTION 5040 GR iyi haci yha alacamda kararsiz kaldim 2 si arasinda gidip geliom ama bsn true çok övüyorlar bilgisi olan arkadaşlar bir yardimci olursa sevinirim hem kilo almak hemde kas yapma32hyper_thums:weightlifterkafa_ak için alacam vucutgeliştirmeye yazilacam da ondan aliom

11. lecossel

lecossel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu üründen bulamıyorum yok sanırım artık.

12. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bir gainer dan ne bekliyorsanız fazlasıyla karşılığını görebileceğiniz bir ürün.
    Hele yukarıda bir arkadaş koku ve tad çok kötü demiş. kESİNLİKLE KATILMIYORUM .
    Bir ürünü kötülerken bu kadar rahat davranılmamalı diye düşünüyorum.
    Tadı ve kokusu diğer birçok supplemente göre oldukça güzel.
    İçeriğinde %30 a yakın protein oranı ile spor sonrası en büyük recovery destekçiniz olur.

Sayfayı Paylaş