Prolab Glutamine

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve diez tarafından 25 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Cok basarili

50,0%
  2. Orta karar

44,2%
  3. basarisiz

5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Prolab Glutamine won the Glutamine Product Of The Year award for 2005 and 2006!

Glutamine, the forgotten supplement, is comparable to creatine in results, and in some instances, is even better! Known for speeding up muscle recovery, increasing strength and energy enhancement, Glutamine is proven to work!
    Pure Glutamine Powder contains the "conditionally essential" amino acid L-Glutamine. Glutamine is the most abundant amino acid in muscle tissue and plays a key role in many bodily functions. During stressful situations (i.e. heavy resistive weight training) the body can lose a large amount of glutamine. A loss of glutamine during exercise may be a signal for protein catabolism (muscle breakdown). Glutamine supplementation has been shown to prevent the loss of body mass through the positive role glutamine plays in protein synthesis and its action as a potent anabolic agent. When muscle glutamine levels are restored and in a positive nitrogen balance muscle synthesis can return to a normal rate. Glutamine also has actions on glucose metabolism and the regulation of gluconeogenesis. Glutamine converts to glucose without changes in either insulin or glucagen, the hormones that regulate blood sugar. During dieting, and times of carbohydrate depletion, glutamine can exert positive effects on the amount of body fat loss as well as the retention of lean body mass.
    Glutamine is the single most abundant amino acid found in skeletal muscle and is widely believed to help with muscle cell volumization. Enhance your training and nutrition program with Glutamine Powder. A recent study showed up to a 400% increase in growth-hormone levels when as little as 2 grams of free-form L-glutamine supplement was consumed! Get ripped and huge!

300g + 100g FREE!
    Serving Size 1 Teaspoon (4.5 gr)
    Servings Per Container About 88

1000 g
    Serving Size 1 Teaspoon (4.5 gr)
    Servings Per Container About 222

Calories 19
    Glutamine 4.5 g *
    * daily value not established

Directions: As a dietary supplement, take one rounded teaspoon per day. This product is flavorless and dissolves in water or your favorite beverage.

Son düzenleme: 25 Eylül 2007
    sthammer ve SuperMassive bunu beğendi.
  2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bi heves aldik aslinda iyi ile orta arasinda, anlamadigim birsey war bu dunyanin en iyisi olarak gosterildi..Anlamadigim baska bisey dunyada supplement teknolojisi gelistide 1 senede bundan daha iyi 3 urun mu uretilidi??BB.com 2007 yarismasi..Neyse genede guzel 1 urun..

3. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    1 ay içinde prolab'ın türkiyedeki resmi satışları başlayacak.dünyanın en iyi markalarından bir tanesi türkiye'ye geliyor.siz bir de diğer ürünlerini görün.

4. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    gitti gidiyordan prolab cretein almıştım ...
    1 kutu bitirdim 1 mb enerji verdiğine şahit değilim volla.
    diğer ürünleri nasıl bilemem tabi..

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aldığın yer ile orantılıdır bu etkileşimler...bendede prolab creatıne 1000ge. var ve bence en iyilerden.

6. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    toplamda 15 kg protein 1,5 kg glutamin ve 1kg creatin aldım 250gr kadar glutamin 500gr kadar creatin ve 2,5kg proteinim kaldı harikaaaaaaa süperrr hiç beklemiyodum bukar sağlam olacağını yurdısında fiyatları çok uygun 5lb protein 30-35 dolar 500gr glutamin 15-20 dolar civarında 1kg creatinde 30 dolardı sanırım

7. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli

Yurtdışından kastın Amerika mı?

8. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    askerliğimi nato askeri olarak yaptım ordaki çok uluslu birlikte bulundum her ülkenin px leri vardı bende bu ürünleri american px inden aldım

9. ers10weys91

ers10weys91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu üründen aldım üsündede günde 1 defa alınıyor yazıyor.siz bu ürünü kullanırken 1 kez alıyordunuz.yoksa ant.sonrave yatarken mi?

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aynısı bende de var..günde 1 defa 5gr alın demiş ama bu miktar bence çok az..
    ben günde 10-10 toplam 20gr alıyorum..
    antreman günü hemen sonraki whey shake'e 10gr ve yatmadan önceki whey shake'e 10gr karıştırıp içiyorum..

1 tatlı kaşığını 5gr sayıp 2 kaşık kullanıyorum..

11. ers10weys91

ers10weys91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    başka ürünlerde bir antremandan sonra bide yatmadan önce diyor
    bende bu ürünü öyle kullanayım o zaman

12. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Prolab Glutamin

Selamlar ,

Prolabs Glutamin Powder aldim , su 300 gr + 100 gr hediyeli olanlardan , okudugum kadariyla sabah ve antremandan sonra kullanilmasi gerekiyor ,
    sormak istedigin ise farkli sekillerde kullananlar var mi ?

Glutamini direk Whey in icinemi karistiriyorsunuz yoksa once glutamin sonra whey gibi bir siralama var mi ?

Son olarakta acikliga kavusmamis birsey cay kasigi olayi uzerinde 4,5 gr yaziyor bir serving , 10 gr + 10 gr kullanan arkadaslarimizin yazilarinida okudum , eger optimum kullaniyorsak zaten bunun icinde bir mitar glutamin var ek olarak 5 gr aldigimizda 10 gr a tamamlanicaktir zaten dusuncedindeyim , son olarak bizim bildigimiz 1,5 cay kasigimi yoksa 1 tatli kasigimi ? Tepelememi koyucaz normal doluluk oraninda mi ?

tesekkurler

13. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    whatismatrix

Yeni başlık açmanıza gerek yok.
    İlgili konuyla birleştirdim, buradan devam etmeniz daha uygun.

saydam bunu beğendi.
  14. Toni

Toni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisi
    Yer:
    Boston,ABD
    Kesinlikle piyasadaki en kaliteli glutamine urunlerinden birisi. Prolab' in creatine urunu de oldukca basarili.

15. ozan ünal

ozan ünal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Forumda araştırdım bulamadım bi yardımcı olursanız cok sevinirim.
    Salondaki büyüklerim glutamine kullanarak 1 ayda 9 cm bel 4 cm kol yaptıklarını yani hacimlendiklerini söylediler ve kullanmamı şiddetle tavsiye ettiler. Bi kaç yere sorduğumda glutamine sadece kas yıkımını önler hacimlendirmez , çok ağır antreman yapanlar için onlar dendi.
    68 kiloyum ve bench te 75 basabiliyorum tam set . sıkıştırmaları 10 kiloluk dumbellarla yapıyorum diğer antremanlarımda bunun kadar ağır oluyo ve kendimi gercekten yorarak çalışıyorum. Bunların faydasınıda gördüm tabi profilimde resimler ekledim arzu ederseniz ordan bakabilirsiniz.
    Şimdi sorum 17 yaşında 68 kilo 181 boyunda ve bu antremanları yapan biri olarak kullanmamı tavsiye edermisiniz ?
    Resimler ..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/3-ayl-k-al-mam-t38208.html

Saygılar ..

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    glutamini herkes her zaman kullanabilir.

ozan ünal bunu beğendi.
  17. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    1 kg lik olanından aldım 130 tl fiyatı var.aslında mhp nin glutaminini alıcaktım ama buna kısmetmiş.pek fazla da yorum yapılmamış prolab için.yok mu başka kullanan yada yorum yapabilecek ?

18. meren07

meren07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    prolab glutamine benimde almayı düşündüğüm bir ürün nasıl memnunmusun üründen?

19. shephidy

shephidy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman sonrası 5 gr mutlaka alman lazım ama gece yatarken de alırsan büyüme hormonunu tetikler sabah yine aç karnına alırsan zindelik sağlar ve zihni açar

20. brhmcr

brhmcr Guest

Glutaminin GH ustune etkisi uzerine bir tane bile olumlu calisma yok, recovery ustune de. Bagisiklik sistemi uzerindeki olumlu etkileri biliniyor.

Sayfayı Paylaş