Prolab Amino 2000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve MK #7 tarafından 13 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

50,0%
  2. Orta karar

46,2%
  3. Başarısız

3,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

Serving Size: 6 tablets
    Servings Per Container: 54

Total Calories 70
    Cholesterol 33 mg
    Protein 12 g

Average Amino Acid Profile Per Serving
    L-Leucine (BCAA) 1420 mg
    L-Isoleucine (BCAA) 640 mg
    L-Valine (BCAA) 610 mg
    L-Lysine 1120 mg
    L-Methionine 300 mg
    L-Phenylalanine 420 mg
    L-Threonine 790 mg
    L-Tryptophan 240 mg
    L-Alanine 630 mg
    L-Arginine 330 mg
    L-Aspartic Acid 1300 mg
    L-Cystine 320 mg
    L-Glutamic Acid 2100 mg
    L-Glycine 240 mg
    L-Histidine 250 mg
    L-Proline 630 mg
    L-Serine 640 mg
    L-Tyrosine 390 mg

2. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    buda yeni çıktı sanırım
    prolabın ürünleri zaten sağlamdır bu üründe işe yarara benziyor

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tavsiye etmiyorum.

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    prolab ürünlerini Türkiye'de nerde bulabiliriz??

5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    bende merak etim nerden temin edebiliriz bu ürünü:?

6. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    malesef Türkiye'de yok internetten sipariş edicez

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    geçenlerde yanılmıyorsam gittigidiyorda iki kişinin satışı vadı.prolab proteın tozu ve yanında 100 gram prolab creatın hediyesi.62 ytl falan olması lazım.

8. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    netritionda var alabilirsiniz fiyat olarakta gayet uygun ama illa Türkiyede alcam diyosanız açık artırma sitelerine bi bakın

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben satıcı ile diyaloga girip 1 kilo prolab creatın aldım.bugüne kadar kullandığım en pure seviyesinde creatın diyebilirim.suyun içinde bile süüzlme süresi oldukça uzun.ayrıca unıversal veya ultımate gibi mide bulantısıda yapmadı bende.proteın tozunuda denemek ısterım fakat en fazla 1 kiloluk bulabildim.bu yuzden myo pro almayı düşünüyorum şimdilik.birde onu deneyelim.

10. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    ben kadıköyden aldım fıyat ıyıydı baya 2 250 gr 130 ytl satıcı cok övdü vallah billah pesin ama k kart 170 ytl sıkı pazarlık sonrası 130 bıraktı ama kullanana raslamadım aramızda varsa yorum yapsın lutfen 15 gundur kullanıyorum sonucları sonra yorumlarım tadı cok guzel cıleklı ıcımı rahat karıştırmak cok kolay robot falan gerekmıyor yemek kaşıgıyla bılem karısıyor
    ama işe yararmı bılmıyom denıme asamasındayız satıcı fıyatının ucuzlugun dan cok bahsettı askerıye serbest bolgeden getırıyormus falan fılan dogru ama gercek onun soylemesı ıyı cıkar ınsallah hep ondan alırım thums:

11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Amino 2000 Hakkında

Arkadaşlar aslında gerekli konu altına yazmıştım ben sorumu ancak 2-3 gün oldu bir cevap alamayınca yeni konu açmaya karar verdim yanlışsam lütfen adminler kusura bakmayınız...şimdi ben 6.ayın içindeyim bb 'de..artık hocaya birşey kullanmam gerekirmi diye sordum ve oda bana

YUKARIDA resmini verdiğim(salonda satılıyor fiyatı 90 tl..)bunu kullanarak başlamam gerektiğini söyledi..şimdi ben ona soramadıklarımı sizlere yöneltmek istiyorum;

1- bu benim neyime yarayacak ,yani bende ne etki yaratacak

2-kilo yapacakmı

3-böbrek taşı v.s sorunlar okumuştum bu tür ek besin kullanmanın bunda buna benzer sorunlar yaşarmıyım...

4-neden protein tozu ve creatin değilde özellikle bunu önerdi...

5- Ve son olarak;spordan önceki halsizliği,spordan sonraki yorgunluğu ve spor esnasında 10 basacağım sayıyı 11 yapmama yarayan ürün hangisidir...ben birçok kez spordan çıkıp hemen maçlara gidiyorum o nedenle ne kullanmam gerekir (sadece bunun için) karıştırıyorum o nedenle sizlere sormak istiyorum..yani bu dediklerimi protein tozu'mu,amino asitmi yapar...umarım anlatabilmişimdir...Beni bunlarda aydınlatırsanız çok sevinirim...

SAYGILAR...

krewman bunu beğendi.
  12. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
  13. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

jimraynor....teşekkür ederim bilgiler için..ancak burdada gördüğünüz gibi 3 linkten sadece 1 taesinde benim dediğim ürün ile ilgili konu var..ben,mde merak ettiğim zaten o yönde yani amino 2000 farklı farklı...ama 2-3 gün oldu yok kimseden herhang bir bilgi ..acaba bu ürün hiç kulanaılmayan bir üründe o nedenlemi kimse birşey yazmıyor..olabilirmi sizce?

14. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    günlük öğünlerini bol miktarda (5öğün- her öğün 25-30gr pro içeriyo) protein olacak şekilde tüketiyosan o zaman, amino almanda fayda var (protein gibi parçalanmaya ihitiyacı olmayan, hazır haliyle istenilen bölgeye çabucak ulaşabilen - genelde antreman öncesi sonrası kullanılabilr- öğünlerle birlikte tüketilebilirler- vesayre).

ama yetersiz protein tüketiyosan, protein tozu kullanarak bu açığı kapatmaya çalışabilirsin.

bu açıkları kapattıktan sonra senin istediğin 10 basacakkken 11 basmaya yardımcı olacak ürünlerde var, yani nox ürünleri şu sıralar çok kişinin kullandığı gaspari super pump. bu ürün sayesinde antremanda kuvvet artışın olur çok fazla olmasada daha fazla ağırlığa girmiş olursun.

sonrasında da vücudun ihtiyaclarını karşılarsan( yaniantreman öncesi - sonrası - yatmadan once, kalktıktan sonra, günlük 5 öğününde alınması gereken kaliteli protein ve karbonhidrat, mineral, vitamin, antioksidant ve esansiyel yağ asitlerini alırsan) bir dahaki idmanına gelişmiş olarak çıkarsın.

maksat bu tür ürünler daha ağıra girebilmek, girdikten sonrada vücudu iyi besleyi iyi dinlenmek..

Sks ve demircan256 bunu beğendi.
  15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

usd61...ALLAH razı olsun çok teşekkür ederim...

O zaman ben şöyle söyliim; alınması gereken protein ..v.s beslenmeyi uygulamakta sorun yaşıyorum yani gereken besinleri tüketemiyorum...gerek maddiyat gerekse zamansızlık tan dolayı...şimdi benim kullanan arkadaşlar yanlış anlamasınlar;ben takviye besin kullanımına sıcak bakmayn biriydim...ancak sporda soyunma odasında birkaç kişinin konuşmasına şahit oldum şöyle ;arkadaş takviye kullanmak şart..yoksa 2 sene sonrada bıraksan sporu ilk geldiğin günkü gibi çkıyorsun salondan hiçbir değişiklik olmuyor vücutta yağları vermekten başka..gibi şeyler duyunca korkmama rağmen hocaya artık hocam bişey kullanmam gerekirmi..oda direk amino 2000 ile başlayalım dedi...merak ettiğim nokta yani amino 2000 aminoaist bildiğim kadarıyla..ama benim proteine ihtiyacım yokmu var bildiğim kadarıyla;peki hoca neden protein tozu değilde ilk olarak amino2000 ile başlamam gerektiğini söyledi...kusura bakmayın tekrar yineliyorum..protein tozu mu amino 2000 mi? ilk kez kullanmaya başlayacak biri olarak...artık bende yaptığım sporun gelişimini ufakta olsa azar azarda olsa görmek istiyorum açıkçası...

saygılar...

usd61 bunu beğendi.
  16. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    protein tozuda kullansan, aminoda kullansan kutuları tamamıyle tuketsen bıle vucuundakı değişikiği fark edemeyebılırsın. bunlar besın destegıdır. abartmadan konusmak lazım. burda 100 lıraya aldıgın sey uretıldıgı topraklarda 20 lıraya satılıyor. o topraklarda bu tur urunlerı alanlar verdıklerı 20 lıranın karsılıgını beklıyolar. sen bu 20 lıralık urunden 100 lıralık karsılık beklıyosun. boşuna beklememek lazım. amıno, proteın tozu ve genel tum suplementler gunluk destek besın ogelerıdır. nasılkı pilav ustu nohut yedıgınde bı beklentı ıcıne gırmıyosan, suplementlerıde kullanırken bı beklentı ıcıne gırmemelısın. suplement kullanımın guzel bı yanı, verdiği gazla ınsanı doğru beslenmeye ozendırır, suplement kullandıgın ıcın diğer antreman ve beslenmenıde daha dıkattlı yaparsın ve bu sayede gelısımın daha ıvmelenmıs olur.

ben senın yerınde olsam proteın tozu alırım, 3 saatte bır diğer besınlerle bırlıkte 5 ogun 20 -25 gr proteın tuketırım. beslenmeme dıkkatetmeye bakarım.

amıno alırsam gunluk almam gereken proteın mıkatrını bıle almadan amıno almamın gelısım adına bı yararı olmayacagını dusunerek hocadan 90 lıraya amonı almam.

bu spora 20 kısı baslar 1 kısı devam eder. o 19 kısının konustugu laflara bakma. burada yazılmıs dunya kadar konu var. suplemetı aldıktan sonra, aldıgın supp. adını yazıp buralarda arastırma!!, almadan once alacaklarını yaz kıyasla tecrubelı kısılerın yorumlarını gor. ondan sonra alacagın urunlerı al.

vede alacagın urunu neden aldıgını bıl. bişey almak ıcın almanın bı anlamı yok. psikolojık olarak sana karı olur gerısı paraları savurmus olursun sadece. ama herkes bu yollardan gecer merak etme :D

Fit ve Serhat#24 bunu beğendi.
  17. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    arkadaslar bu urun optimum amino 2222 kadar buyukmu ? yutma sorununuz varmı??

ındırıme gırmş 79 a

18. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ürünü yeni aldım,115 tl ye 325 tablet.kutusu yenilenmiş,içeriği muadili olan aminolardan daha iyi oldugu ve fiyatı uçuk olmadıgı için terch ettim.tabletleri amino 2222 ile hemen hemen aynı.hatta kayganlık olarak ultimate 2002 ile aynı.ben memnun kalacağımı düşünüyorum.

19. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım senle aynı kaderi paylaşıyoruz..
    şuanda hocaya destek suplement ne alabilirm diye sordum ve bana amino asid prolab önerdi ve 90 lira dedi senin yorumuda görünce ala ala dedim..acaba aynı yeremi gidiyoruz..herneyse ilacı aldınmı bi faydasını gördünmü?
    yada başka bişeymi aldın biraz bilgilendirirmisn

20. earthquaKe.

earthquaKe. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    arklar bende yenı aldım prolab 2000 350tablet am kutusu farklı 89 tl. bide bunun en ıyı kullanımı nasıl aldıgım yer antreman sonrası 6 adet dıyo ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş