Program Yorumu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jabagh tarafından 13 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. jabagh

jabagh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba
    iki gün çalışıp bir gün dinlendiğim bir programım var.
    ilk gün omuz , biceps ve triceps
    ikinci gün göğüs sırt , boyun ve kanat çalışıyorum.
    setlerim piramit şeklinde : 10 8 6 4 ağırlık arttırarak gidiyorum.
    aynı zamanda dans ettiğim için çok farklı hareketler yapamıyorum zira benim için çok yorucu oluyor.Ayrıca sadece fit bir vücuta sahip olmak istiyorum.fazla iri olmak dansı olumsuz yönde etkileyecektir.hardline whey pro aldım onu kullanmaya başladım.
    bacak çalışmıyorum.mide de her gün çalışmaya gayret ediyorum.
    uygulamaya çalıştığım programın artıları eksileri neler olabilir? ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz teşekkürler.

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    1 gün çalışıp 1 gün dinlenseniz daha uygun...bacak da ekleyin programınıza...iri olmazsınız merak etmeyin, iri olmanız programınızdan ziyade beslenmenize bağlı zira....

3. jabagh

jabagh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacak eklemiyorum zira küçüklüğümden beri dans ettiğim için bacaklarım bana göre yeterince gelişmiş.
    bu programa göremi bir gün çalışıp bir gün dinlensem daha iyi yoksa genel olaramı?
    bir de sol omuz , pazu ve kanatım sağ kesimden belirgin bir şekilde daha küçük.bunu gidermek için bazı hareketleri dambılla ekstra olarak sol tarafa uyguluyorum.bu doğru sonuç verirmi acaba?

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    bacaklar gelişmiş diye o kısmı ihmal etmeyin...çalıştırın yine de...irileşirler vs diye düşünmeyin...beslenmenizdir irileştiren kasları...evet 1 gün dinlenip 1 gün çalışmak vücuda daha fazla dinlenme sağlar....simetri bozukluğununa fayda eder dumbel'la yaptığınız ekstra hareketler...

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Onu çok iyi ayarlamak gerekir, sağlaksan sol tarafı eşitlemek için sola ekstra çalışma eklemen mümkün ama çokta ağır çalışırsan solla bu sefer ters tepebilir. O yüzden sola aşırı yüklenmek yerine bütün hareketler bitince sırf solla 1-2 set çalışmak daha iyi(fazla ağırlığa gerek yok). Birde her gün mide çalışıyorum demişsin, mide de biceps yada göğüs gibi bir kas, onuda hergün çalıştırmayıp, dinlendirmen gerekir. Yapabiliyorsan 2 günde bir mide çalış.

Sayfayı Paylaş