Program yazımı hakkında bir soru

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Delteo tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Delteo

Delteo Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar sevgili arkadaşlar,

Başlığı yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Faydalı görürseniz taşıyabilirsiniz de. Daha önce benzer bir başlık açıldıysa da ben göremedim açıkçası. Linkini verebilirseniz bu başlığı silmenizde bir mahsur yok.

Vücut geliştirmede -aralıksız- 3. ayım doluyor. Daha önce bölük pörçük birçok kez çalıştım ama ilk kez 3 ayı görüyorum :) Günlüğüme şu linkten bakabilirsiniz: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antrenman-g-nl-delteo-t54179.html

Bir sorum olacak: 3 ayın sonunda buradaki tecrübeli arkadaş ve üstatlardan program önerisi isteyeceğim. Gerçi teorik bilgim fena değildir ama el elden üstündür (ki burada gerçekten Türkiye'nin en bilgili adamları var) ve benden çok daha tecrübeli çok insan var burada. Programımı kendim yazmam biraz enayilik olur :) Elbette kendimi en iyi ben tanıdığım için başkasına program yazdırmak biraz sıkıntılı bir durum. Sorum da bunu aşmakla ilgili.

Program isterken nelerden bahsedeyim? Aklıma gelenler şunlar:

-Genel bilgilerim (yaş boy kilo vb.)
    -BB yapma amacım.
    -Vücut ölçülerim ve fotoğraflar.
    -Sakatlıklar.
    -Gelişimim hakkında düşüncelerim. (bölgesel ve genel olarak)
    -Beslenme bilgilerim.
    -Hangi hareketi kaç kilo ile kaç set ve tekrar çıkarabildiğim. (Hiç yapmadıklarımı buradan bir öneri gelirse deneyip yazabilirim)
    -Vücut tipim.

Başka ne eklenebilir sağlıklı bir görüş almak için? Ne dersiniz?

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aileden gelen önemli bir hastalık varsa o belirtilebilir şeker hastalığı veya kalp rahatsızlığı gibi

Delteo bunu beğendi.
  3. Delteo

Delteo Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Teşekkür ederim öncelikle.

Kalp hastalığı tamam da şeker hastalığının BB'ye bir etkisi oluyor mu? Supplement alımında falan?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sitedeki araştırmalarıma göre şeker hastalığı vg sporu yapmaya engel değil tabi önce doktora görünüp kan şekerini ölçtürmek gerekiyor

Sayfayı Paylaş