program yardımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve psefit tarafından 9 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. psefit

psefit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba
    ben dans ediyorum ve sürekli sahnede olduğumuz için fit bir vücuda sahip olmam gerektiğini düşünüyorum.günde 5 saatlik bir çalışma disiplinimiz var.bunun dışında vücudumu fit bir hale getirmek , dansı etkilemeyecek kadar geliştirmek istiyourm.Özellikle karın bölgeisni.bana tavsiye edebileceğiniz bir program varmı.forumları gezdikçe kafam daha fazla karışmaya başladı.ayrıca beslenme konusunda yardımlarınız olursa çok müteşekkir olurum.teşekkürler

2. psefit

psefit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani benim işim biraz karışık :) seriliğimi kaybetmeden kuvvet kazanmak aynı zamanda fit görünmek istiyorum :) yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum

3. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Body sana serilik kaybettirmez. Antremanlardan önce ve sonra esneme hareketlerini aksatmassan esnekliğini de kaybetmezsin.Şu an dünyanın bir numaralı vücutçusu olan Ronnie Coleman bacak açıyor. Fit olmaktan kastın nedir anlamadım. Çıplakken güzel görünmek istiyorsan kaslarını geliştirip yağ oranını düşük tutacaksın. Dansı etkileyecek kadar gelişmek kazara olmaz merak etme :D

ladasamara'nın yazdığı başlangıç programları var forumda. İyi bir başlangıç noktası olur senin için. Forumu okursan ve arama fonksyonunu kullanırsan istediğin bütün bilgilere ulaşısın.

Sayfayı Paylaş