Program ve diyetlere rağmen kalça hiç erimiyor, yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MaviRuh tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MaviRuh

MaviRuh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba, başlıktada belirttiğim gibi;
    Boy : 1.75
    Kilo : 68
    Kalça : 95Cm

1 Ay önce spora başladım, Hoca ilede görüşerek kalçamı özellikle eritmek istediğimi söyledim ve bana 4 tane cardio, 6 tanede alt bölgeyi çalıştırıcak hareket verdi. Bununla birlikte bir diyetisyene gidip diyet programı aldım. Fakat kilom 73'den 68'e düştü ancak hiç bir şekilde kalçamı eritemedim. Hala 95Cm. Diyetisyenimin ve hocamın dediğine göre bundan daha fazla zayıflamam çok zor. Görseniz vucut fit ve düzgün fakat kalça arkadan çıkmış durumda yürürken dükkan camlarından bakıyorum arkada arkadan bişey geliyo benden ayrı gibi. Napıyım bana bir çare yardım, artık spor yapan salonda falan kim varsa soruyorum ama cevap alamadım bi türlü kimseden. Lütfen yardım :/

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef vücudumuza şuradan kilo ver diyemiyoruz, zayıflamaya devam etmelisin.

3. MaviRuh

MaviRuh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bölgesel zayıflama diye birşey olmadığını bende biliyorum, kilo vermeyede devam ediyorum. Bilgin yoksa sırf mesaj sayını yükseltmek için lütfen mesaj yazma. Günde birbuçuk saat cardio'm var zaten. Demek ki programımdaki sıralamada problem olabilir, programım fayda sağlamıyo olabilir bu konuda bir kaç tiyo almak için açtım ben bu konuyu. Yinede cevapladığın için teşekkür ederim.

4. emre356

emre356 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Ben de arkadaşın sorunundan muzdaribim.Bir ara azmettim ve 72 kg ye kadar düştüm.Üst vücudumda kilo neredeyse hiç kalmadı.Ve daha da zayıflayabilirdim ama yüzüm adeta çöktü ve çirkin bir görüntü oluştu.Ama sonuçta kalçamda yağ hala bolca duruyordu malesef.Diğer erkeklere bakıyorum kilo alsa dahi bacak ve kalçasında gram yağ yok ve biraz kilo alsa dahi estetik açıdan pek bir sıkıntı arz etmiyor.Benimki ise sanki bir bayan kalçası gibi yağ ihtiva ediyor ve kalça kaslarını çalıştıracak hareketleri bolca yapsam bile görümtüde bir değişme yok.Evet Altta kas var ama üstteki yağdan dolayı sarkık bir kalça.Ve bu 73 kg olduğum durum.Hele ki kilo alırsam hiç sormayın.Son derece bozuk bir vücut görüntüsü oluşuyor.Üst tarafta azcık bir kilo,alt taraf pantolona zor giriyor.Bu durum için ne yapmalıyım,73 kg nin altına daha da düşemem çünkü hakikaten yüzüm kötü görünüyor.Biliyorum 73 kg 1.76 boy için çok düşük bir kilo değil ama yüzüm çöküyor yine de.Ne yapmamı önerirsiniz?Genetiğime boyn eğip kafaya takmamaktan başka bir çarem yok mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yanlış diyet aşırı calişma yetersiz beslenme ve dinlenmeme aşırı az kalori alımı sonucu vücudun yaģ değil protein kaslari yakmiş.

6. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Vücut sadece kas yaktıysa Üst ekstremitedeki yağlar nasıl gitmiş o zaman ?

7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ne diyon kardeş :D

8. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Üst vücuttaki(Gövde) yağlar nasıl gitmiş o zaman diyorum :)

Sayfayı Paylaş