Program ve Beslenme Konusunda Yorumlarınızı Rica Ediyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kyucel tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kyucel

kyucel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba.
    Aranıza yeni katıldım.2 haftadır salona gidiyorum.Kalabalık olmasındandır galiba ite kalka yağ ölçümü,beslenme programı ve antrenman programı yaptırdım.Lakin içime sinmedi.Özellikle tecrübeli üyelerden onay istiyorum.Yanlışları söylediğinizde düzeltmek beni çok mutlu edecektir.

Yaşım 23.Kilom 90.Boyum 189.
    Vücut yağ oranım %18.9 muş. Kağıdı bana vermedikleri için sadece hatırladığım kısımları söylüyorum.Vücuttaki yağın 10.8 kg mı karın bölgemde imiş.
    Ölçülerim şöyle(Mezurayla ilk gittiğimde hiç çalışmadan ölçülmüştür.)
    Omuz :115
    Göğüs:98
    Bicepss:32
    Bel:100
    Bacak:55

Spor Programım Şu Şekildedir;
    1.Koşu Bandı 130 Kalori (Hız 7-9 km)
    2.Eliptik Koşu 110 Kalori
    3.Bisiklet 110 Kalori
    Ardından;
    Chat(Press):12x3
    Side Lateral Raises(Omuz Yana Açış):12x3
    Lat Pulldown(Sırta Çekiş):12x3
    Alternate Curll(Ayakta Tek Tek):12x3
    TED Tuly Push Down:12x3
    Leg Press:12x3
    Son Olarak;
    Sit-up(Mekik):10x3
    Crunches(Sıkıştırma):15x3
    Hyper Extension(Ters Mekik):15x3
    Kaç kg la çalışayım dediğimde kendini çok zorlamadan(?) dediler.
    2 haftadır gidiyorum.Sadece spor yaptığım günler 40gr Weider Premium Whey kullanıyorum antrenmandan hemen sonra.

Önerileriniz nelerdir?Bu program yeterli midir?Üyeliğim biter bitmez (2 ay) salon değiştireceğim.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.İyi Forumlar......

2. muveyu

muveyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bu program benimkine çok benziyor bisiklet ve eliptik koşu hariç ama bana bunu haftada 3 gün 4 hafta hamlığımı atmam için verdi. 4 hafta sonrasında asıl programı yazıcak. ondada bu gibi hepsi aynı güne olmaz diye düşünüyorum.

3. kyucel

kyucel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam teşekkür ederim yani bu kadar sorumsuzluk olmaz güvenemediğimden çok temkinliyim.Kalabalığa inat 5 dk da bir hocayı çağırıyor yardım istiyorum o da bana inat üstünkörü gösterip gidiyor.Sonumuz hayrolsun ... :)
    Bu arada 2 haftadır haftada 4 gün gidiyorum

4. muveyu

muveyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8

üstadım valla benim gittiğim salon belediyenin 3 aylığı 65 tl :D salonda aşşağı yukarı 400 m2 falan akşamları yoğun oluyo diye saat 3 gibi gidiyorum kimse olmuyo hocada fazlasıyla zaman ayırıyo sende içine sinmiyorsa salon değiştir yok oturduğun semtte tekse yapacak bişe yok .

5. kyucel

kyucel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla iki aylık 160 tl bayıldım maalesef.Ekipman çok alan geniş ikinci öğretim olduğumdan sabah gidiyorum...Semtteki en iyi spor salonu burası tabi bunu bir tek ben bilmediğimden kalablık olması doğal :) Süremi doldurur doldurmaz değiştireceğim zaten maksat paramız boşuna gitmesin iade alamıyormuşuz.Zaten arabayla gidip geliyorum artık forumdan araştırıp civar semtlerden birine gideceğim.İlginiz için teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş