Program Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve minoshi tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. minoshi

minoshi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Merhaba . 1,68 boyunda 73 kiloy/dum. Mayıs'ın 13 ünde spor salonuna başladım fakat pek ilgilenen olmadığı için sadece 2,5 kilo verdim ve gözle görülür bir değişiklik olmadı. Ayrıca bayanım. Şuan 70,5 kiloyum. Üst bölge ince fakat bacaklarda kalınlık var biraz. Bacak inceltmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Önerebileceğiniz bir prog. varmı ? Günlük kaç kalori yakmam gerek ? Koşu bandı , bisiklet kaç dakika olması gerek ve son 11 günüm kaldı sporda. Okul açılmadan mutlaka incelmem lazım ne olursa olsun. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. CagatayGirgin

CagatayGirgin Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    11 günde olcak iş değil ki bu 45 dk koşu bandı 15 dk ayakta bisiklet bacak makinaları vardır mutlaka gittiğin sanonda bacakları inceltmek için hafif ağırlık çok tekrar yapmalısın istersen bide yağ yakıcı bi ürün kullan :)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İmkanı yok 11günde yağ yakımı yapmana bu spor sabır işidir , yağ yakımı yapıp ince görünüm elde etmek çok basit olsaydı herkes kısa sürede fitness model olup çıkardı.

Sayfayı Paylaş